Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 stycznia 2008, 19:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: „Overclocked: A Story of Violence”

„Były psychiatra wojskowy, David McNamara zostaje wezwany z Waszyngtonu do Nowego Jorku w sprawie piątki młodych ludzi, którzy z nieznanego powodu znaleźli się na ulicach miasta na wpół nadzy, uzbrojeni i w stanie ewidentnego szoku. Żadne z nich niczego nie pamięta, nawet tego kim jest i jak się nazywa. "

„Były psychiatra wojskowy, David McNamara zostaje wezwany z Waszyngtonu do Nowego Jorku w sprawie piątki młodych ludzi, którzy z nieznanego powodu znaleźli się na ulicach miasta na wpół nadzy, uzbrojeni i w stanie ewidentnego szoku. Żadne z nich niczego nie pamięta, nawet tego kim jest i jak się nazywa. To właśnie ma odkryć nasz bohater, któremu, nawiasem mówiąc, ów nieoczekiwany wyjazd jest mocno nie na rękę – jego sprawy osobiste nie układają się pomyślnie, a dokładnie – jego małżeństwo przeżywa bardzo poważny kryzys.

[...]

Jaką szokującą prawdę uda się odkryć naszemu psychiatrze podczas sesji z piątką pacjentów? Czy zdoła uratować swoje małżeństwo? Z kim przyjdzie mu się zmierzyć? Kto jest przyjacielem, a kto wrogiem? Tego musisz dowiedzieć się sam...” - „Kayleigh”

„Overclocked: A Story of Violence” - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry „Overclocked: A Story of Violence” w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.