Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 3 marca 2004, 18:26

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: NHL 2004

Miłośników znakomitej serii gier sportowych NHL zapraszamy do skorzystania opublikowanego właśnie poradnika do najnowszej edycji NHL 2004. Poradnik, który opracowany został dla najwyższego poziomu trudności, z pewnością pomoże wam odnaleźć się w świecie profesjonalnej amerykańsko-kanadyjskiej ligi hokejowej i sięgnąć po najwyższe zdobycze pucharowe.

„W NHL 2004 mamy do dyspozycji 4 poziomy trudności (Bigginer, Easy, Medium, Difficult). Domyślne ustawienia AI dla każdego z tych poziomów są różne. Zmieniając je potem ręcznie w dużym stopniu modyfikujemy wybrany wcześniej poziom w zasadzie tworząc zupełnie nowy. Będący mieszanką przeróżnych utrudnień i ułatwień. Rozegrawszy kilkadziesiąt lub kilkaset spotkań obserwujemy jak prezentuje się rozgrywka i na bieżąco modyfikujemy odpowiednie parametry w zależności od naszych oczekiwań. [...] Poradnik opracowany jest dla poziomu Difficult. Są tu jednak proponowane rozwiązania „zgodne w dół”, czyli stosowanie ich dla poziomów łatwiejszych sprawdzi się w stopniu co najmniej takim samym jak dla najtrudniejszego. [...]

Pozostaje mi więc życzyć dużej przyjemności w przekładaniu tej teorii, o której pisałem na praktykę, wspaniałych spotkań, dużych emocji oraz wygranych. Bo jak powiedział Dave Lewis, trener Red Wings: „Najlepsze w tym wszystkim jest to, że zdobyliśmy dwa punkty, których oni już nie dostaną”” - „Rothon”

NHL 2004 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry NHL 2004 w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.