Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 września 2008, 18:33

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Hard Truck: Apocalypse

„Niniejszy poradnik spisany został na kolanie podczas kolejnej podróży przez pustkowia moją opancerzoną ciężarówką. Mimo czyhających wszędzie niebezpieczeństw, starałem podzielić się z Wami spostrzeżeniami dotyczącymi trudnych czasów, w jakich przyszło nam żyć. Nie spodziewajcie się jednak górnolotnej literatury, pełnej złotych myśli i aforyzmów..."

„Niniejszy poradnik spisany został na kolanie podczas kolejnej podróży przez pustkowia moją opancerzoną ciężarówką. Mimo czyhających wszędzie niebezpieczeństw, starałem podzielić się z Wami spostrzeżeniami dotyczącymi trudnych czasów, w jakich przyszło nam żyć. Nie spodziewajcie się jednak górnolotnej literatury, pełnej złotych myśli i aforyzmów. Zawarte tu informacje z braku zdolności pisarsko-filozoficznych mają charakter czysto praktyczny. Jeżeli więc szukasz duchowego wsparcia, pozwalającego przetrwać trudne powojenne czasy, źle trafiłeś. Czytając dalej, dowiesz się za to, jak radzić sobie z zadaniami, które oferuje świat po Apokalipsie oraz jak nie dać się chciwym indywiduom, zamieszkującym pustkowia i zrujnowane miasta.” - „Hed”

Hard Truck: Apocalypse - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Hard Truck: Apocalypse w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.