Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 sierpnia 2004, 16:42

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Fenimore Fillmore: The Westerner

Poradnik do zabawnej gry przygodowej The Westerner, w której stajemy do obrony naszego rancza na Dzikim Zachodzie. Solucja została podzielona na 8 rozdziałów i opatrzona zdjęciami niemal każdej wykonywanej czynności.

„Fenimore Fillmore jest fajtłapowatym kowbojem, który przypadkiem wpada w sam środek pewnego lokalnego konfliktu. Sprawa kręci się wokół dwóch farm, które John Starek – właściciel pokaźnej rezydencji oraz niemal wszystkich ziem w promieniu kilku mil od Starek City – chce wykupić, a przez to podporządkować sobie całe miasto. Fenimore bez chwili namysłu opowiada się po stronie słabszych farmerów. Wspólnie z Joe Bannisterem i Alvinem Jonesem szykują plan, który ma pomóc w pokonaniu złego Stareka. Na ich drodze stoją jednak podporządkowani mu miejscowi rewolwerowcy oraz reszta społeczności miasta...

Aby ułatwić odnalezienie rozwiązania konkretnego problemu, poradnik został podzielony na 8 rozdziałów i opatrzony zdjęciami, niemal każdej wykonywanej czynności.” - „Bartolomeo”

Fenimore Fillmore: The Westerner - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Fenimore Fillmore: The Westerner w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.