Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 lipca 2005, 19:25

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Fantastic 4

Poradnik do gry „Fantastic 4” zawiera opisy wszystkich misji, nawet tych dodatkowych, informacje o postaciach, wszelkie potrzebne wskazówki, lokalizacje ukrytych przedmiotów i to wszystko opatrzone screenami.

„Co można napisać we wstępie do poradnika? Jeżeli zawiera opisy wszystkich misji, nawet tych dodatkowych, informacje o postaciach, wszelkie potrzebne wskazówki, lokalizacje ukrytych przedmiotów i to wszystko opatrzone screenami – można napisać, że jest kompletny. Jeżeli autor jest pewien (pewność od 95% wzwyż można zaokrąglić do 100% :), że gracz znajdzie tu wszystko, czego może podczas gry potrzebować – można o tym wspomnieć.

Poradnik, który właśnie czytasz, jest kompletny. Jestem na 99% pewien, że znajdziesz tu wszystko, czego możesz potrzebować. Jeżeli jednak czegoś nie znajdziesz – pytania kieruj na maila. Służę pomocą. [...] Zapraszam do lektury.” - „Draxer”

Fantastic 4 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Fantastic 4 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.