Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 marca 2007, 19:28

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Crackdown

Witaj Agencie. Na początku chcieliśmy pogratulować Ci przyznania tego zadania. Usunięcie przestępczości zorganizowanej z ulic Pacific City to prawdziwy zaszczyt, który przypada tylko najlepszym. Dlatego też siedzisz teraz w siedzibie Agencji, osłabiony długotrwałym pobytem w kriokomorze. Twoje ciało poddane zostało szeregowi usprawnień, a nanomechanizmy i zaawansowana genetyka sprawiły, że masz potencjał, by pod wieloma względami przewyższyć ludzkie ograniczenia, stając się niewiarygodnie silnym i zręcznym narzędziem sprawiedliwości.

„Witaj Agencie. Na początku chcieliśmy pogratulować Ci przyznania tego zadania. Usunięcie przestępczości zorganizowanej z ulic Pacific City to prawdziwy zaszczyt, który przypada tylko najlepszym. Dlatego też siedzisz teraz w siedzibie Agencji, osłabiony długotrwałym pobytem w kriokomorze. Twoje ciało poddane zostało szeregowi usprawnień, a nanomechanizmy i zaawansowana genetyka sprawiły, że masz potencjał, by pod wieloma względami przewyższyć ludzkie ograniczenia, stając się niewiarygodnie silnym i zręcznym narzędziem sprawiedliwości. Oczywiście musisz mieć czas, by nauczyć się korzystać z nowych możliwości swojego ciała, dlatego też na początku nie spodziewaj się zbyt wiele. Wraz z wykonywaniem kolejnych misji będziesz miał jednak możliwość osiągnięcia pełni swojej sprawności.

Poniższy tekst powstał w wyniku wnikliwej analizy przebiegu poprzednich misji mających na celu wyeliminowanie gangów terroryzujących mieszkańców Pacific City. Niestety innym agentom nie udało się tego dokonać. Jednak ich urządzenia rejestrujące zdążyły przekazać do naszej siedziby dokładny zapis wizualny miejsc przebywania dowódców poszczególnych organizacji przestępczych. Dzięki temu i komputerowym analizom przeprowadzonym w naszych laboratoriach udało się stworzyć poniższy dokument zawierający optymalną metodę rozprawienia się ze wszystkimi bossami urzędującymi w Pacific City. Zanim jednak zapoznasz się z informacjami dotyczącymi gangów, będziesz musiał dowiedzieć się nieco o sobie oraz o swoich zdolnościach i sposobach ich rozwijania. Ponadto poznasz modele broni sugerowane do wykorzystania w trakcie misji.” - „Metatron” & „Louvette”

Crackdown - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Crackdown w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

Ostatnia aktualizacja: 2007-03-12

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Crackdown

Crackdown