Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 stycznia 2005, 19:15

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Conflict: Vietnam

Poradnik do gry Conflict: Vietnam zawiera dokładny opis przejścia gry wraz z zaznaczonymi ważnymi miejscami. Nie pominięto zadań dodatkowych występujących w każdej misji. Całość uzupełniają porady, opisy umiejętności, dostępnej broni oraz wyposażenia.

„Conflict Vietnam to już trzecia cześć sagi. [...] W grze zdobywamy punkty np. za wykonanie zadań głównych lub też dodatkowych tzw. bonusowych czy też za zabijanie wrogów lub niszczenie np. pojazdów. W zamian za nie zwiększamy umiejętności naszych żołnierzy. Warto również dodać, że misję można wykonać perfekcyjnie tylko wtedy, gdy wykonamy przede wszystkim główne zadania nam zlecone. Kolejną ważną informacją jest fakt, że nie tylko będzie Wam dane przemieszczanie się piechotą. Będziecie mogli zakosztować jazdy samochodem, wozem opancerzonym a nawet czołgiem! Jakby tego było mało, przyjdzie Wam również polatać śmigłowcem i przepłynąć się łódką!

W grę gra się całkiem przyjemnie. Wielbicieli serii na pewno nie trzeba przekonywać. Można by powiedzieć, że strzelanka jakich wiele, jednak, tak jak i seria Delta Force ma swoje zalety, tak jest w tym przypadku. Polecam każdemu chętnemu, który chciałby przeznaczyć swoje pieniądze na całkiem rozsądny produkt. Najważniejsze: nie zniechęcajcie się, gdy będzie się Wam wydawało, że nie da się przejść danej misji. Wasza cierpliwość zostanie wynagrodzona! Sądzę, że są to wystarczające zachęcające informacje, aby iść dalej. Dlatego zapraszam do lektury!” - „AnGeL999”

Conflict: Vietnam - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Conflict: Vietnam w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Conflict: Vietnam

Conflict: Vietnam