Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 lutego 2007, 19:29

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Age of Mythology: The Titans

Age of Mythology: The Titans jest niesamodzielnym dodatkiem do gry Age of Mythology, który wprowadza zupełnie nowe elementy do rozgrywki znanej z wersji podstawowej. Poza nową nacją i przeznaczoną dla niej kampanią pojawia się możliwość tworzenia tytanów, olbrzymich i niesamowicie silnych istot potrafiących jednym uderzeniem zmieść budynek z powierzchni ziemi.

„Age of Mythology: The Titans jest niesamodzielnym dodatkiem do gry Age of Mythology, który wprowadza zupełnie nowe elementy do rozgrywki znanej z wersji podstawowej. Poza nową nacją i przeznaczoną dla niej kampanią pojawia się możliwość tworzenia tytanów, olbrzymich i niesamowicie silnych istot potrafiących jednym uderzeniem zmieść budynek z powierzchni ziemi. Nowa kampania wprowadza gracza w tajniki korzystania z tytanów, od przygotowania ekonomicznego potrzebnego do ich stworzenia, poprzez konkretne wykorzystanie ich w walce.” - „GRG”

Age of Mythology: The Titans - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Age of Mythology: The Titans w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.