Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Age of Mythology: The Titans (PC)

Age of Mythology: The Titans PC

Pierwsze oficjalne rozszerzenie do strategii czasu rzeczywistego „Age of Mythology”. Rzeczony dodatek wzbogaca oryginalną grę o nową kampanię przeznaczoną dla pojedynczego gracza oraz nowe jednostki, nowe boskie moce, itd.

To jest dodatek do gry Age of Mythology.

Strategiczne | RTS | widok izometryczny | mitologia | mitologia nordycka | mitologia grecka | mitologia egipska

PC Windows
Okładka Age of Mythology: The Titans (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30września2003

20listopada2003

pudełko PL

„The Titans” to pierwsze oficjalne rozszerzenie do strategii czasu rzeczywistego „Age of Mythology”. Rzeczony dodatek wzbogaca oryginalną grę o nową kampanię przeznaczoną dla pojedynczego gracza (12 rozbudowanych scenariuszy), w której opowiadamy się po stronie czwartej (po Grekach, Egipcjanach i Wikingach) rasy - mieszkańców Atlantydy. Wraz z nią, pojawia się oczywiście 28 nowych jednostek (18 ludzkich i 10 składających się z mitologicznych stworzeń), a nad całym narodem opiekę sprawują tytani, m.in.: Kronos oraz Atlas, dzięki czemu do wykorzystania otrzymujemy kolejnych 12 „boskich” mocy. Dodatkowo, prócz nowej kampanii wszyscy wielbiciele pojedynków sieciowych mogą rozgrywać wieloosobowe mecze korzystając z serwisu ES Online.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 710 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 120 PLN

Gry podobne do Age of Mythology: The Titans

Klasyfikacja PEGI Age of Mythology: The Titans

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Age of Mythology: The Titans

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 600MHz
  • 128MB RAM
  • 16MB RAM akcelerator 3D
THQ zapowiada Age of Empires: Mythologies

wiadomość4 czerwca 2008

Koncern THQ poinformował, że trwają prace nad grą zatytułowaną Age of Empires: Mythologies, która jesienią tego roku powinna trafić do posiadaczy konsolki Nintendo DS.

Poradnik: Age of Mythology: The Titans

wiadomość27 lutego 2007

Age of Mythology: The Titans jest niesamodzielnym dodatkiem do gry Age of Mythology, który wprowadza zupełnie nowe elementy do rozgrywki znanej z wersji podstawowej. Poza nową nacją i przeznaczoną dla niej kampanią pojawia się możliwość tworzenia tytanów, olbrzymich i niesamowicie silnych istot potrafiących jednym uderzeniem zmieść budynek z powierzchni ziemi.

Age of Empires w świecie Massive Multiplayer Online?

wiadomość11 lipca 2005

Nazwa Ensemble Studios znana jest chyba wszystkim fanom strategii czasu rzeczywistego. To właśnie ta firma stoi za stworzeniem Age of Mythology i swojego sztandarowego produktu, serii Age of Empires. Ostatnie trendy to tworzenie wieloosobowych gier sieciowych i wygląda na, iż Ensemble Studios podąża również w tym kierunku.

Age of Mythology także dostanie
Age of Mythology także dostanie "złotą edycję"

wiadomość25 sierpnia 2004

Moda na specjalne zestawy gier wciąż trwa. Po zapowiadanych jakiś czas temu Neverwinter Nights Platinium, Civilization III: Complete oraz (przed chwilą) Rise of Nations Gold Edition, na rynek elektroniczno-rozrywkowy trafi kolejny pack, tym razem poświęcony bestsellerowej w Stanach Zjednoczonych serii Age of Mythology.

Zarabiaj grając w Age of Mythology: The Titans

wiadomość20 czerwca 2004

Global Gaming League, specjalizujący się w globalnym e-sporcie, oraz grupa developerska Ensemble Studios, odpowiedzialna za popełnienie strategii czasu rzeczywistego Ahe of Mythology (+ rozszerzenie „The Titans”), od paru dni organizują zawody w owy tytuł. Pula nagród jest nie do pogardzenia – pełne 8 tys. zielonych papierków czeka na chętnych.