Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 6 maja 2009, 14:13

Początek zmagań w Buzz! World Championships

Już od dzisiaj polscy gracze mogą wziąć udział w Buzz! World Championships – Międzynarodowych Mistrzostwach Buzz!. Zostań narodowym mistrzem w grze Buzz i miej możliwość wygrania głównej nagrody – samochodu MINI Cooper Clubman.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Już od dzisiaj polscy gracze mogą wziąć udział w Buzz! World Championships – Międzynarodowych Mistrzostwach Buzz!. Zostań narodowym mistrzem w grze Buzz i miej możliwość wygrania głównej nagrody – samochodu MINI Cooper Clubman.

Wystarczy kupić grę i zalogować się w PlayStation®Network, dzięki czemu osiągnięte wyniki będą zapisywane na tablicy liderów w systemie. Cały konkurs składa się z 3 rund.

Runda pierwsza: pokonaj innych graczy w jednoosobowym trybie Buzz! Polskie Łamigłówki i dostań się na krajową listę liderów. Tylko 32 najlepszych graczy w Polsce będzie miało możliwość wzięcia udziału w Finale krajowym. Zbieranie wyników trwa od 6 maja do 6 czerwca.

Runda druga: Finał krajowy - weź udział w organizowanym na żywo krajowym finale, gdzie wyłoniony zostanie krajowy Mistrz Buzz!

Runda trzecia: Finał międzynarodowy – zmierz się z innymi Mistrzami krajów biorących udział w Buzz! World Championships i wygraj główną nagrodę – samochód MINI Cooper Clubman oraz tytuł Mistrza Buzz!

Buzz! Polskie Łamigłówki na PLAYSTATION®3 obejmuje ponad 4000 pytań z zakresu wiedzy ogólnej, a grać można z przyjaciółmi i rodziną w domu lub w trybie online z użytkownikami PlayStation®Network. W grze może uczestniczyć nawet ośmiu graczy w pięciu różnych kategoriach tematycznych: Filmy i telewizja, Muzyka, Sport, Styl życia i Wiedza. Po opanowaniu wiedzy o własnym kraju można przejść do serwisu MyBuzzQuiz.com i opracować własne quizy lub pobrać dodatkowe pakiety pytań z PlayStation®Store.

Gra dostępna jest także na PSP i PlayStation 2.

Zapraszamy także na stronę www.buzzthegame.com gdzie znajdują się materiały na temat serii gier Buzz! oraz gdzie możesz przeglądać na bieżąco listę polskich liderów w Buzz! World Championships.

Kraje biorące udział w Buzz! World Championships to: Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Austria, Polska, Belgia, Holandia, Szwajcaria, Norwegia, Finlandia, Dania i Szwecja.