Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 25 stycznia 2006, 14:43

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Pobierz trzecie uaktualnienie do Wielkiej Encyklopedii Gier 2006!

Mamy przyjemność poinformować, że trzecie uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 jest już dostępne. Zarejestrowanych użytkowników Encyklopedii zapraszamy do pobierania!

Mamy przyjemność poinformować, że trzecie uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 jest już dostępne. Zarejestrowanych użytkowników Encyklopedii zapraszamy do pobierania!

Nowe uaktualnienie to tradycyjnie kilkaset nowych gier, kodów oraz kilkadziesiąt trainerów. Obok nowych i zaktualizowanych wpisów encyklopedycznych, znajdziecie w nim najświeższe filmy, galerie oraz artykuły (m.in. pierwszy w Polsce beta-test Ojca Chrzestnego!).

Nie zabrakło oczywiście doskonałych poradników. Z nami podbijecie Hollywood w The Movies, odbijecie Ziemię z rąk kosmitów z obszernym poradnikiem do gry UFO: Decydujące Starcie czy zostaniecie królami stadionów w Pro Evolution Soccer 5. To oczywiście nie wszystkie nowe poradniki, w nowym uaktualnieniu jest ich dokładnie tuzin :-)

Uaktualnienie pełne (dla użytkowników, którzy jeszcze nie aktualizowali Encyklopedii) zajmuje 456 MB, natomiast ci którzy są z update’ami na bieżąco muszą pobrać pakiet zajmujący 131 MB.

Pobierz trzecie uaktualnienie do Wielkiej Encyklopedii Gier 2006! - ilustracja #1

Przypominamy, że aby zaktualizować Encyklopedię, wystarczy kliknąć na przycisku Ustawienia, a następnie na przycisk Aktualizacja Elektroniczna. Szczegółowe informacje na temat aktualizacji i rejestracji Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 znajdziecie oczywiście w Pomocy zawartej w programie.

Pobierz trzecie uaktualnienie do Wielkiej Encyklopedii Gier 2006! - ilustracja #2

Wielka Encyklopedia Gier 2006 to czwarta edycja jednego z największych na świecie kompendiów wiedzy o grach komputerowych. Niniejsze wydanie, obejmujące ponad 6000 gier na 9 platform sprzętowych (ponad 4 tysiące gier na PC), jest pierwszym wydawanym zarówno w wersji DVD jak i 4xCD. Wersja DVD, nieco bogatsza, różni się od CD tym, iż zawiera więcej filmów, a każdemu opisowi gry towarzyszy 6 zamiast 2 screenshotów. Wszystko dostępne jest od 29 listopada 2005 we wszystkich kioskach na terenie Polski, w salonach Empik oraz wysyłkowo na stronach wortalu Gry-OnLine, w atrakcyjnej formie i za jedyne 19,90 złotych.