Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2008, 10:38

autor: vampire

Pierwszy epizod Strong Bad's Cool Game for Attractive People dopiero w lipcu

Jak poinformował Brett Tosti, producent za studia Telltale Games, na pierwszy epizod najnowszej przygodówki, wzorowanej na popularnej internetowej kreskówce - Homestar Runner autorstwa Mike’a i Matta Chapmanów, przyjdzie nam poczekać jeszcze miesiąc. Dodał również, że zarówno wersja na komputery jak i Wii ukazać się mają w tym samym czasie.

Jak poinformował Brett Tosti, producent za studia Telltale Games, na pierwszy epizod najnowszej przygodówki, wzorowanej na popularnej internetowej kreskówce - Homestar Runner autorstwa Mike’a i Matta Chapmanów, przyjdzie nam poczekać jeszcze miesiąc. Dodał również, że zarówno wersja na komputery jak i Wii ukazać się mają w tym samym czasie. Ta pierwsza dostępna będzie do kupienia w serwisie Telltale, druga zaś w usłudze WiiWare.

Pierwszy epizod Strong Bad's Cool Game for Attractive People dopiero w lipcu - ilustracja #1

Strong Bad's Cool Game for Attractive People, podobnie jak cykl Sam & Max autorstwa tej samej firmy, podzielony został na pięcioodcinkowe sezony, których kolejne epizody powinny ukazywać się w miesięcznych odstępach czasu. Głównym bohaterem będzie oczywiście tytułowy bokser Strong Bad, w którego się wcielimy. Odcinki kreskówki oraz informacje o postaciach w niej występujących znaleźć możemy na tej stronie.