Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2005, 08:50

Pierwsze screenshoty z Driver: Parallel Lines

Firmy Reflections Interactive oraz Atari muszą solidnie przyłożyć się do produkcji czwartej odsłony cyklu Driver, aby odzyskać zaufanie klientów po bardzo przeciętnej, trzeciej części gry (wersja PC ze średnią oceną 42.6% na serwisie GameRankings chluby nie przynosi). Wiemy już od jakiegoś czasu, że prace nad Parallel Lines idą pełną parą – dziś możemy oglądnąć pierwsze screenshoty.

Firmy Reflections Interactive oraz Atari muszą solidnie przyłożyć się do produkcji czwartej odsłony cyklu Driver, aby odzyskać zaufanie klientów po bardzo przeciętnej, trzeciej części gry (wersja PC ze średnią oceną 42.6% na serwisie GameRankings chluby nie przynosi). Wiemy już od jakiegoś czasu, że prace nad Parallel Lines idą pełną parą – dziś możemy oglądnąć pierwsze screenshoty, które w Internecie zadebiutowały dzięki serwisowi 1Up.com.

Pierwsze screenshoty z Driver: Parallel Lines - ilustracja #1

Akcja Driver: Parallel Lines przenosi nas do Nowego Jorku, w lata 70-te zeszłego stulecia. Ponownie położono nacisk na korzystanie z różnej maści samochodów, tym razem jednak umożliwiono nam rozgrywki w trybach wieloosobowych. W porównaniu z poprzednią częścią, ograniczeniu uległy strefy, w których poruszamy się na własnych nogach, zagęszczono ruch uliczny, a także ulepszono algorytmy sztucznej inteligencji. Nowości nie ominęły także głównego bohatera gry, którym tym razem został długowłosy osiemnastolatek. Znany jako The Kid, lub po prostu T.K., przybył do Nowego Jorku w 1978 gotowy nająć się do każdej pracy, byle tylko piąć się po szczeblach kariery. Misje, których wykonania podejmuje się gracz po wcieleniu w rolę The Kida, prowadzą go m.in.: do Brooklinu, na Manhattan czy do Bronxu.

Poniżej znajdziecie cztery wybrane przez nas obrazki. Pełna galeria dostępna jest w tym miejscu (wersja na PlayStation 2).

Pierwsze screenshoty z Driver: Parallel Lines - ilustracja #2
Pierwsze screenshoty z Driver: Parallel Lines - ilustracja #3
Pierwsze screenshoty z Driver: Parallel Lines - ilustracja #4
Pierwsze screenshoty z Driver: Parallel Lines - ilustracja #5