Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2008, 09:53

autor: Brenda

Pecetowy Battle March wszedł w fazę Gold

Jak donosi producent, firma Black Hole Games, Battle March wszedł w złotą fazę produkcji. Oznacza to, że płyta ze skończonym programem została już wysłana do tłoczni i niebawem trafi na półki sklepowe.

Warhammer: Mark of Chaos - Battle March to pierwsze oficjalne rozszerzenie do bitewnej strategii czasu rzeczywistego, opartej na realiach niezwykle popularnego świata fantasy – Warhammer. Wartym zaznaczenia jest fakt, że jest on rozszerzeniem samodzielnym, nie wymagającym posiadania podstawowej wersji gry.

Jak donosi producent, firma Black Hole Games, Battle March w wersji na komputery PC wszedł w złotą fazę produkcji. Oznacza to, że płyta ze skończonym programem została już wysłana do tłoczni i niebawem trafi na półki sklepowe.

Pecetowy Battle March wszedł w fazę Gold  - ilustracja #1

W Polsce omawiany produkt zostanie wydany przez firmę Cenega Poland, a jego cena detaliczna wynosić będzie 79,90zł.

Premiera na PC, zarówno światowa, jak i polska już 22 maja 2008 r. Gra będzie również wydana na X360, jednak posiadaczom konsol Microsoftu przyjdzie poczekać do końca bieżącego roku. Po więcej informacji o Warhammer: Mark of Chaos - Battle March zapraszam do naszej Encyklopedii.