Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2008, 14:18

autor: vampire

Oficjalne screenshoty z najnowszego Prince of Persia

W końcu w Sieci pojawiły się pierwsze oficjalne screenshoty z najnowszej odsłony Prince of Persia w wersji dla X360. Jak widać twórcy – studio Ubisoft Montreal - rzeczywiście starają się uczynić ją znacznie bardziej baśniową niż miało to miejsce w przypadku poprzednich części.

W końcu w Sieci pojawiły się pierwsze oficjalne screenshoty z najnowszej odsłony Prince of Persia w wersji dla X360. Jak widać twórcy – studio Ubisoft Montreal - rzeczywiście starają się uczynić ją znacznie bardziej baśniową niż miało to miejsce w przypadku poprzednich części. Jak pamiętamy, w tym celu zdecydowali się na zastosowanie techniki cell-shading, co wywołało pewne obawy wśród fanów serii. Być może te screeny nieco ich uspokoją, gdyż gra mimo odmiennej stylistyki prezentuje się bardzo klimatycznie. Możemy na nich podziwiać kilka lokacji, nowy wizerunek głównego bohatera, walkę księcia z przeciwnikiem i chyba najczęściej wykonywaną akrobację - bieg po ścianie:

Oficjalne screenshoty z najnowszego Prince of Persia - ilustracja #1
Oficjalne screenshoty z najnowszego Prince of Persia - ilustracja #2
Oficjalne screenshoty z najnowszego Prince of Persia - ilustracja #3
Oficjalne screenshoty z najnowszego Prince of Persia - ilustracja #4
Oficjalne screenshoty z najnowszego Prince of Persia - ilustracja #5

Przypomnijmy, że premiera nowego Prince of Persia, na razie jeszcze pozbawionego podtytułu, planowana jest na przełom października i grudnia tego roku. Gra ukaże się w wersjach na PC, PS3, X360 oraz Nintendo DS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Prince of Persia

Prince of Persia