Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2008, 09:51

Oficjalne forum poświęcone grze Shadowrun przestanie istnieć

Cieszące się dużą popularnością forum na oficjalnej stronie gry Shadowrun, zostanie wkrótce zamknięte. Smutną wiadomość dla fanów tego programu przekazała przedwczoraj Dana Hanna z nieistniejącej już firmy FASA Studio.

Cieszące się dużą popularnością forum na oficjalnej stronie gry Shadowrun,zostanie wkrótce zamknięte. Smutną wiadomość dla fanów tego programu przekazała przedwczoraj Dana Hanna z nieistniejącej już firmy FASA Studio.

Oficjalne forum poświęcone grze Shadowrun przestanie istnieć - ilustracja #1

Po zamknięciu studia odpowiedzialnego za produkcję gry Shadowrun, część starego zespołu znalazła zatrudnienie w firmie Microsoft Game Studios. Twórcy programu przez kilka miesięcy monitorowali wypowiedzi użytkowników i odpowiadali na ich pytania, ale w nowym roku nie będzie już to możliwe. Decyzja o likwidacji forum z pewnością do łatwych nie należała, ale niestety okazała się konieczna.

Wszyscy zainteresowani muszą znaleźć sobie nowe miejsce do dyskusji. Moderatorzy proponują fanom gry Shadowrun forum na stronie Xbox.com, które zlokalizowane jest w tym miejscu. Biorąc pod uwagę dużą liczbę wątków poświęconych omawianej strzelaninie, wybór ten wydaje się uzasadniony.

Hanna poinformowała również, że w przyszłości likwidacji ulegnie oficjalna strona poświęcona strzelaninie, a domena Shadowrun.com zostanie przekazana ludziom odpowiedzialnym za tworzenie kolejnych tytułów z serii Shadowrun. Nowe gry przygotuje zapewne studio Smith & Tinker, który w grudniu odzyskał prawa do tej marki.