Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 lipca 2007, 13:23

autor: Metatron

Odcinek serialu South Park "Make Love, Not Warcraft" nominowany do nagrody Emmy

Pomimo tego, że serial animowany South Park cieszy się sporą popularnością i wielokrotnie był nominowany do nagrody Emmy, tylko raz do tej pory udało mu się ją uzyskać. Otrzymał ją odcinek, w którym Kenny prowadził wojnę za pośrednictwem konsoli PSP. W tym roku nominowany został epizod „Make Love, Not Warcraft”, w którym młodzi bohaterowie walczą z maniakalnym graczem mordującym postaci w grze World of Warcraft.

Pomimo tego, że serial animowany South Park cieszy się sporą popularnością i wielokrotnie był nominowany do nagrody Emmy, tylko raz do tej pory udało mu się ją uzyskać. Otrzymał ją odcinek, w którym Kenny prowadził wojnę za pośrednictwem konsoli PSP. W tym roku nominowany został epizod „Make Love, Not Warcraft”, w którym młodzi bohaterowie walczą z maniakalnym graczem mordującym postaci w grze World of Warcraft. Czy wykorzystanie tematu z branży elektronicznej rozrywki ponownie przyniesie sukces South Parkowi? Przekonamy się już wkrótce.

Odcinek serialu South Park 'Make Love, Not Warcraft' nominowany do nagrody Emmy - ilustracja #1

Odcinek został nominowany w kategorii „Najlepszy programu animowany trwający poniżej godziny”. Wraz z nim o nagrodę Emmy ubiegać się będą takie popularne seriale jak Avatar: The Last Airbender, Robot Chicken, SpongeBob SquarePants oraz The Simpsons.

Odcinek serialu South Park 'Make Love, Not Warcraft' nominowany do nagrody Emmy - ilustracja #2

Nagrody Emmy zostaną wręczone już po raz pięćdziesiąty dziewiąty. Zgodnie z tradycją ich rozdanie odbędzie się podczas uroczystej gali w Los Angeles (16 września 2007 roku).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

World of Warcraft

World of Warcraft