Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lutego 2006, 09:38

autor: Krooliq

Od jutra rusza europejski pre-order Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Firma Atari poinformowała, że od jutra rusza pre-order gry Dungeons & Dragons Online: Stormreach. Przypomnijmy, że dla wszystkich osób, które złożą przedpremierowe zamówienie na omawianą produkcję przygotowano specjalny bonus...

Firma Atari poinformowała, że od jutra rusza pre-order gry Dungeons & Dragons Online: Stormreach. Przypomnijmy, że dla wszystkich osób, które złożą przedpremierowe zamówienie na omawianą produkcję przygotowano specjalny bonus, w skład którego wchodzą: możliwość uczestniczenia w beta testach; płyta DVD z betą; specjalne, dodatkowe przedmioty (amulet i pierścień) oraz, co najważniejsze, możliwość rozpoczęcia rozgrywki w finalną wersję gry przed jej oficjalnym debiutem rynkowym.

Amerykańska premiera programu nastąpi 28 lutego bieżącego roku. W Europie natomiast Dungeons & Dragons Online: Stormreach pojawi się w marcu, w następujących krajach: Wielka Brytania, Francja oraz Niemcy. Niestety na razie nie wiadomo, czy i ewentualnie kiedy tytuł ten trafi na nasze półki sklepowe. Dodajmy jeszcze, że do tej pory w beta testach Dungeons & Dragons Online: Stormreach wzięło udział 300 tysięcy osób.

Wszystkich zainteresowanych złożeniem przedpremierowego zamówienia na omawianą produkcję po więcej informacji odsyłamy na oficjalną stronę gry.

Od jutra rusza europejski pre-order Dungeons & Dragons Online: Stormreach - ilustracja #1

Dungeons & Dragons Online: Stormreach to pierwszy poważny MMORPG bazujący na słynnym module Dungeons and Dragons. Warto zaznaczyć, iż producenci gry mają już spore doświadczenie w tworzeniu gier tego typu. Są oni bowiem odpowiedzialni za stworzenie obu części Asheron's Call, a także Middle-Earth Online.

Gra opiera się na trzech głównych założeniach, które przez twórców są traktowane priorytetowo: combat (rozbudowany moduł walki), content (bogata i ciekawa zarazem zawartość) oraz community (liczna wspólnota graczy). Dungeons & Dragons Online: Stormreach bazuje na najnowszej wersji modułu oznaczonej numerem 3.5. Cechą wyróżniającą grę jest odejście od wielkich światów, z których słyną inne gry RPG. W zamian za to są znacznie mniejsze kontynenty, które mieszczą co najwyżej kilkuset graczy. System walki przede wszystkim opiera się na współpracy pomiędzy grającymi i możliwościach wykreowanych przez nich postaci.

Więcej informacji na temat omawianej produkcji znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.