Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2009, 19:19

autor: Jiker

Nowe informacje, screeny i zwiastun gry Call of Juarez: Więzy krwi

Dziś na GRY-OnLine wieczór z najnowszą produkcją Techlandu – Call of Juarez: Więzy Krwi - nieźle zapowiadającą się kontynuacją dobrej strzelaniny osadzonej w klimatach Dzikiego Zachodu.

Dziś na GRY-OnLine wieczór z najnowszą produkcją TechlanduCall of Juarez: Więzy Krwi - nieźle zapowiadającą się kontynuacją dobrej strzelaniny osadzonej w klimatach Dzikiego Zachodu. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji. Najważniejszą z nich jest oczywiście publikacja obszernej zapowiedzi spisanej na podstawie jeszcze gorących informacji prosto z Wrocławia. Ponadto w naszej galerii znajdziecie dziesięć pierwszych zrzutów ekranowych pochodzących bezpośrednio z gry, a na deser pragniemy zaprezentować Wam pierwszy zwiastun produkcji.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi. Ci z naładowanymi rewolwerami i ci którzy kopią. Ty kopiesz>> – powiedział kiedyś Clint Eastwood jako Bezimienny. Chociaż westerny popularne były zawsze, to ostatnio o nich przycichło i właściwie od dawna nie mieliśmy okazji zobaczyć nowego, klimatycznego przedstawiciela gatunku (na myśl przychodzi mi tylko przeróbka 3:10 do Yumy). Na szczęście sytuację ratują twórcy gier ” – czy ratunek ma szansę przyjść również ze strony Techlandu i nowego Call of Juarez? Dowiedz się z zapowiedzi autorstwa Heda.

Materiały na temat Call of Juarez: Więzy Krwi:

Przy okazji pragniemy ogłosić, że jutrzejszy dzień upłynie pod znakiem Dante’s Inferno, co ucieszy zapewne wszystkich graczy zaciekawionych nowym dziełem studia EA Redwood Shores, autorów Dead Space.