Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2007, 13:33

autor: Metatron

Nowe informacje o grze Harry Birdman Attorney At Law

Podczas zeszłotygodniowego Capcom Gamer’s Day twórcy tak znanych serii jak Devil May Cry czy Resident Evil ogłosili plany wydania kilku produkcji. Wśród nich znalazła się zapowiedź gry na PS2 oraz PSP, Harry Birdman Attorney At Law. Wiadomo było, że będzie to tytuł wzorowany na popularnej serii kreskówek nadawanych przez Adult Swim – kanał komediowy, skierowany raczej do starszych odbiorców.

Podczas zeszłotygodniowego Capcom Gamer’s Day twórcy tak znanych serii jak Devil May Cry czy Resident Evil ogłosili plany wydania kilku produkcji. Wśród nich znalazła się zapowiedź gry na PS2 oraz PSP, Harry Birdman Attorney At Law. Wiadomo było, że będzie to tytuł wzorowany na popularnej serii kreskówek nadawanych przez Adult Swim – kanał komediowy, skierowany raczej do starszych odbiorców. Obecnie znamy nieco więcej szczegółów na temat nadchodzącej produkcji.

Nowe informacje o grze Harry Birdman Attorney At Law - ilustracja #1

Opracowaniem gry zajmie się studio High Voltage Software, które ma już na swoim koncie całkiem udaną grę na podstawie innego popularnego serialu animowanego – Family Guy.

Fanów znanych z konsoli GBA oraz NDS sądowych przygód Phoenixa Wrighta z pewnością ucieszy informacja, że cały model rozrywki będzie wzorowany na wspomnianej produkcji. Przyjdzie nam zatem zmierzyć się z szeregiem spraw sądowych, prowadzić śledztwo, przesłuchiwać świadków oraz wyłapywać nieścisłości w ich zeznaniach.

Oczywiście wszystkie sprawy będą niezwykle i szalone, a nasz uskrzydlony adwokat będzie nieraz uciekał się do dość niestandardowej logiki. Wszystko to za sprawą uczestnictwa w projekcie scenarzystów animowanej serii, którzy zadbają o to, by gra zachowała wszystkie elementy, które przypadły do gustu widzom kreskówki.

Premiera gry planowana jest na jesień tego roku. Jak już wspominaliśmy, tytuł ukaże się na PS2 oraz PSP.