Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS2PSPWii
Okładka Harvey Birdman Attorney At Law (PS2)
OkładkaHarvey Birdman Attorney At Law (PS2)

Harvey Birdman Attorney At Law

Harvey Birdman Attorney At Law jest opracowaną przez studio High Voltage Software (znane m.in. z takich produkcji jak Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude czy The Family Guy) i wydaną przez Capcom grą przygodową.

Przygodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Harvey Birdman Attorney At Law Premiera

8sty2007

PS2

8sty2008

PSP Wii

Harvey Birdman Attorney At Law jest opracowaną przez studio High Voltage Software (znane m.in. z takich produkcji jak Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude czy The Family Guy) i wydaną przez Capcom grą przygodową, która ukazała się na platformy PlayStation Portable, PlayStation 2 oraz Wii. Tytuł wzorowany jest na popularnej serii kreskówek nadawanych od 2000 roku przez Adult Swim – kanał komediowy skierowany raczej do starszych odbiorców. Animowany pierwowzór opowiada o przygodach byłego superbohatera Harveya Birdmana, który obecnie pracuje w prestiżowej firmie prawniczej jako adwokat. Jego klientami są głównie postaci z kreskówek Hannah-Barbera z lat 60. i 70. (Fred Flinston, Jetsonowie, Scooby-Doo i inni). Serial przepełniony jest absurdalnym humorem i często operuje parodią.

Model rozrywki w Harvey Birdman Attorney At Law wzorowany jest na innej popularnej serii gier przygodowych traktujących o perypetiach prawnika – Phoenix Wright. Naszym zadaniem jest zatem zmierzyć się z szeregiem spraw sądowych. W tym celu będziemy musieli najpierw przeprowadzić śledztwo, przesłuchać świadków, zebrać dowody rzeczowe, a następnie udać się na sale sądową, gdzie dzięki swojej inteligencji i wrodzonemu sprytowi wyłapiemy nieścisłości w zeznaniach i doprowadzimy do ujawnienia prawdziwego, niejednokrotnie zaskakującego przebiegu zdarzeń.

Oczywiście wszystkie sprawy są niezwykle i szalone, a nasz uskrzydlony adwokat nieraz ucieka się do dość niestandardowej logiki. Wszystko to za sprawą uczestnictwa w projekcie scenarzystów animowanej serii, którzy zadbali o to, by gra zachowała wszystkie elementy, które tak bardzo przypadły do gustu widzom kreskówki.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Wymagania wiekowe Harvey Birdman Attorney At Law: 12+

Harvey Birdman Attorney At Law Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
PS2
PSP
Wii