Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS2WiiPSP
Okładka Harvey Birdman Attorney At Law (PS2)

Harvey Birdman Attorney At Law

Harvey Birdman Attorney At Law jest opracowaną przez studio High Voltage Software (znane m.in. z takich produkcji jak Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude czy The Family Guy) i wydaną przez Capcom grą przygodową.

Przygodowe

Okładka Harvey Birdman Attorney At Law (PS2)

data premiery gry:

8sty2007

PS2

8sty2008

PSP Wii
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Harvey Birdman Attorney At Law jest opracowaną przez studio High Voltage Software (znane m.in. z takich produkcji jak Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude czy The Family Guy) i wydaną przez Capcom grą przygodową, która ukazała się na platformy PlayStation Portable, PlayStation 2 oraz Wii. Tytuł wzorowany jest na popularnej serii kreskówek nadawanych od 2000 roku przez Adult Swim – kanał komediowy skierowany raczej do starszych odbiorców. Animowany pierwowzór opowiada o przygodach byłego superbohatera Harveya Birdmana, który obecnie pracuje w prestiżowej firmie prawniczej jako adwokat. Jego klientami są głównie postaci z kreskówek Hannah-Barbera z lat 60. i 70. (Fred Flinston, Jetsonowie, Scooby-Doo i inni). Serial przepełniony jest absurdalnym humorem i często operuje parodią.

Model rozrywki w Harvey Birdman Attorney At Law wzorowany jest na innej popularnej serii gier przygodowych traktujących o perypetiach prawnika – Phoenix Wright. Naszym zadaniem jest zatem zmierzyć się z szeregiem spraw sądowych. W tym celu będziemy musieli najpierw przeprowadzić śledztwo, przesłuchać świadków, zebrać dowody rzeczowe, a następnie udać się na sale sądową, gdzie dzięki swojej inteligencji i wrodzonemu sprytowi wyłapiemy nieścisłości w zeznaniach i doprowadzimy do ujawnienia prawdziwego, niejednokrotnie zaskakującego przebiegu zdarzeń.

Oczywiście wszystkie sprawy są niezwykle i szalone, a nasz uskrzydlony adwokat nieraz ucieka się do dość niestandardowej logiki. Wszystko to za sprawą uczestnictwa w projekcie scenarzystów animowanej serii, którzy zadbali o to, by gra zachowała wszystkie elementy, które tak bardzo przypadły do gustu widzom kreskówki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Harvey Birdman Attorney At Law

12+

Wymagania sprzętowe Harvey Birdman Attorney At Law

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
Gra Harvey Birdman: Attorney at Law debiutuje na rynku
Gra Harvey Birdman: Attorney at Law debiutuje na rynku

wiadomość9 stycznia 2008

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Capcom wstrzymał premierę gry Harvey Birdman: Attorney at Law, by uniknąć gorącego okresu przedświątecznego, a teraz, gdy wszystkie firmy wydały już swoje najlepsze produkcje, w końcu wypuścił grę na rynek. Na razie niestety jedynie amerykański.

Premiera gry o przygodach Harvey'a Birdmana opóźniona ze względu na konkurencję
Premiera gry o przygodach Harvey'a Birdmana opóźniona ze względu na konkurencję

wiadomość23 października 2007

Przed godziną opublikowaliśmy na łamach naszego serwisu wiadomość o przesunięciu premiery gry Army of Two. Jak się wczoraj okazało, nie tylko produkt firmy Electronic Arts zostanie wydany w przyszłym roku. Spore opóźnienie zaliczyła również gra Harvey Birdman: Attorney at Law, choć z zupełnie innych powodów.

Gra Harvey Birdman: Attorney at Law również na Wii
Gra Harvey Birdman: Attorney at Law również na Wii

wiadomość5 września 2007

Zapowiedziana na początku tego roku gra Harvey Birdman: Attorney at Law pierwotnie przygotowywana była wyłącznie z myślą o konsolach PS2 i PSP. Teraz wiadomo już, że ukaże się również na Wii. Jak poinformował Capcom, wszystkie trzy wersje trafią do sprzedaży w Ameryce w tym samym dniu - 13 listopada.

Nowe informacje o grze Harry Birdman Attorney At Law
Nowe informacje o grze Harry Birdman Attorney At Law

wiadomość17 kwietnia 2007

Podczas zeszłotygodniowego Capcom Gamer’s Day twórcy tak znanych serii jak Devil May Cry czy Resident Evil ogłosili plany wydania kilku produkcji. Wśród nich znalazła się zapowiedź gry na PS2 oraz PSP, Harry Birdman Attorney At Law. Wiadomo było, że będzie to tytuł wzorowany na popularnej serii kreskówek nadawanych przez Adult Swim – kanał komediowy, skierowany raczej do starszych odbiorców.

PS2
PSP
Wii