Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 września 2007, 08:49

autor: Misiek

Nowe demo Ace Combat 6 zagości na Xbox Live?

Demo Ace Combat 6 zadebiutowało na Marketplace podczas E3. Było wtedy bardzo rozchwytywanym towarem, bo przez pierwszy tydzień od udostępnienia pobrało je ponad pół miliona użytkowników Xbox Live. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów strzelaniny od Namco – najprawdopodobniej w najbliższych dniach na platformie sieciowej Microsoftu ukaże się druga grywalna wersja AC6.

Demo Ace Combat 6 zadebiutowało na Marketplace podczas E3, dzięki akcji Bringing at Home. Było wtedy bardzo rozchwytywanym towarem, bo przez pierwszy tydzień od udostępnienia pobrało je ponad pół miliona użytkowników Xbox Live. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów strzelaniny od Namco – najprawdopodobniej w najbliższych dniach na platformie sieciowej Microsoftu ukaże się druga grywalna wersja AC6.

Jak donosi serwis MsxBox World, japoński developer planuje wypuścić drugie demo – tym razem umożliwiające nam przetestowanie trybu multiplayer (pierwsza „próbka” dała nam przedsmak kampanii dla jednego gracza). Ma ono pojawić się do końca września, a więc również do końca bieżącego tygodnia.

Nowe demo Ace Combat 6 zagości na Xbox Live? - ilustracja #1

Na razie nie wiadomo jeszcze, który z trybów zabawy miałby znaleźć się w grywalnej wersji, ale najbardziej prawdopodobnym wydaje się Deathmatch. Oprócz niego twórcy potwierdzili do pełnej wersji między innymi Team Deathmatch oraz kooperację, w której wraz z drugim graczem będziemy mogli stawić czoła sterowanym przez konsolę oponentom.

Ace Combat 6 pojawi się na sklepowych półkach 23 października w USA. Europa jak zwykle będzie musiała trochę poczekać, bo premierę na Starym Kontynencie przewidziano na dokładnie miesiąc później, czyli 23 listopada.

Nowe demo Ace Combat 6 zagości na Xbox Live? - ilustracja #2