Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2017, 12:35

Nintendo Switch - oficjalny line-up; na liście m.in. Syberia 3

Na oficjalnej stronie sklepu Nintendo pojawiła się lista gier, które aktualnie są przygotowywane na konsolę Switch. Prócz zapowiedzianych już podczas oficjalnej prezentacji tytułów, możemy na niej znaleźć między innymi Syberię 3.

Dziś nad ranem polskiego czasu odbyła się prezentacja Nintendo Switch, najnowszej konsoli japońskiego giganta. Gracze zostali wręcz zalani informacjami na jej temat. Prócz kilku szczegółów dotyczących platformy, jej kontrolerów oraz funkcji sieciowych, na pokazie zaprezentowano również gry, które są na nią przygotowywane. Wśród nich znalazły się takie produkcje jak FIFA, The Elder Scrolls V: Skyrim, seria Dragon Quest, Super Mario Odyssey, Mario Kart 8 Deluxe, Xenoblade 2, nowe gry z serii No More Heroes i Shin Megami Tensei, nietypowa gra bokserska Arms, zabawna aplikacja imprezowa 1-2-Switch oraz The Legend of Zelda: Breath of the Wild, która będzie tytułem startowym.

Nintendo Switch - oficjalny line-up; na liście m.in. Syberia 3 - ilustracja #1

Równolegle z prezentacjami, na stronie oficjalnego sklepu Nintendo pojawiła się lista tytułów, które pojawią się na Switchu. Znalazły się na niej gry nieujawnione podczas konferencji. Co ciekawe, niektórych zapowiedzianych tytułów, między innymi Xenoblade 2 i Project Octopath Traveler, brakuje. Największą niespodzianką jest chyba obecność Syberii 3. Najnowsza część popularnej serii gier przygodowych autorstwa Benoita Sokala i studia Microids, opowiadająca o przygodach Kate Walker i Hansa Voralberga, ma mieć swoją premierę w pierwszym kwartale 2017 roku.

Lista gier na Nintendo Switch według nintendo.com:

Nintendo Switch ma pojawić się na rynku równocześnie w Europie, Azji i Ameryce 3 marca bieżącego roku. W USA ma ona kosztować 299 dolarów (około 1230 złotych), a w Wielkiej Brytanii 279,99 funtów (nieco ponad 1400 złotych).

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej

TWOIM ZDANIEM

Która z wymienionych produkcji na Nintendo Switch interesuje cię najbardziej?

Arms
1,9%
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
44,8%
Mario Kart 8 Deluxe
6,2%
Splatoon 2
4,4%
Super Mario Odyssey
12,5%
Xenoblade Chronicles 2
10%
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
20,3%
Zobacz inne ankiety