Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2017, 06:13

autor: luckie

The Legend of Zelda: Breath of the Wild z datą premiery i nowym zwiastunem

The Legend of Zelda: Breath of the Wild będzie tytułem startowym konsoli Nintendo Switch, a więc ukaże się równocześnie z nią 3 marca 2017 roku. Podczas prezentacji urządzenia pokazano nowy zwiastun produkcji.

Ostatnim akcentem, a przy tym jednym z najmocniejszych, na prezentacji konsoli Nintendo Switch było ogłoszenie daty premiery wyczekiwanego na całym świecie The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Najnowsza odsłona kultowej serii zręcznościówek będzie tytułem startowym Nintendo Switch, a więc pojawi się równocześnie z konsolą – 3 marca 2017 roku. Potwierdzono też oficjalnie, że tego samego dnia gra ukaże się na Wii U. Z okazji tej zapowiedzi pokazano nowiutki zwiastun produkcji, który znajdziecie poniżej:

The Legend of Zelda: Breath of the Wild ma być kolejnym krokiem rozwoju serii. Tytuł połączy cechy wielu różnych gatunków, w tym gry akcji, RPG i survivalu. Tym razem miłujący się w zieleni Link będzie mógł swobodnie poruszać się po otwartym świecie królestwa Hyrule pieszo lub konno w pełnym trójwymiarze. Do przetrwania w tym pełnym niebezpieczeństw środowisku konieczna będzie nie tylko dobra broń, lecz także pożywienie i napoje, przygotowywane ze składników znalezionych podczas eksploracji, a także ciepłe ubrania, jeśli na przykład będziemy chcieli wybrać się w ośnieżone góry. W walce z wrogami będzie też można wykorzystać interaktywność świata, przykładowo zrzucając wrogom na głowy wielki głaz. Więcej o rozgrywce dowiecie się oglądając wrażenia ekipy tvgry.pl:

  1. Oficjalna strona gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild