Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2017, 05:30

autor: Vergil

Zapowiedziano 1-2-Switch, czyli zabawny tytuł ekskluzywny na Nintendo Switch

Na zorganizowanej przez Nintendo konferencji prasowej poznaliśmy nie tylko oficjalną datę premiery i cenę Nintendo Switch, lecz także mogliśmy zapoznać się z nowymi, nieznanymi wcześniej tytułami. Na dobry początek – 1-2-Switch.

Czym jest 1-2-Switch? To kolejny tytuł ekskluzywny przygotowywany dla Nintendo Switch. Rozgrywka ma się opierać na rywalizacji – gracze będą brać udział w rozmaitych konkurencjach, wcielając się w rewolwerowców, rycerzy, gitarzystów, piratów, czy choćby... joginów.

Tym jednak, co wyróżnia 1-2-Switch na tle innych gier sportowych, opartych na rywalizacji dwóch zawodników, jest fakt, że w trakcie zabawy… gracze nie będą spoglądać na ekran, lecz patrzeć przeciwnikowi prosto w oczy. Oczywiście ekran konsoli nie pozostanie bezużyteczny – to właśnie na nim będą wyświetlane wyniki osiągnięte przez poszczególnych graczy.

1-2-Switch ma wprowadzić wirtualną rywalizację na zupełnie nowy poziom. - Zapowiedziano 1-2-Switch, czyli zabawny tytuł ekskluzywny na Nintendo Switch - wiadomość - 2017-01-16
1-2-Switch ma wprowadzić wirtualną rywalizację na zupełnie nowy poziom.

Tytuł ma trafić do sprzedaży wraz z samą konsolą, a zatem jego premiera odbędzie się 3 marca 2017 roku.