Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2016, 18:55

autor: Meehow

Syberia 3 jednak w przyszłym roku

Firma Microïds poinformowała, że premiera Syberii 3 – trzeciej odsłony kultowej serii gier przygodowych – została przesunięta na przyszły rok.

Firma Microids ogłosiła, że premiera gry Syberia 3 – trzeciej odsłony kultowej serii gier przygodowych osadzonych w świecie wykreowanym przez belgijskiego rysownika Benoita Sokala – została przełożona na pierwszy kwartał 2017 roku. Początkowo produkcja miała ukazać się 1 grudnia bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Decyzja o opóźnieniu rynkowego debiutu Syberii 3 została uargumentowana chęcią lepszego dopracowania zawartości opisywanego tytułu. Sprawę skomentował również sam Benoit Sokal, wyżej wspomniany twórca Kate Walker i świata, w którym toczą się jej przygody, wyrażając zarówno rozczarowanie z obsuwy, jak i ulgę, że do graczy trafi doszlifowany produkt. W tym miejscu warto przypomnieć, że Syberia 3 zaoferuje od 12 do 15 godzin rozgrywki.

Syberia 3 zadebiutuje w pierwszym kwartale przyszłego roku. - Syberia 3 jednak w przyszłym roku - wiadomość - 2016-10-05
Syberia 3 zadebiutuje w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Graczom zainteresowanym nową przygodą Kate Walker przypominamy o bogatej edycji kolekcjonerskiej Syberii 3. Zachęcamy również do obejrzenia poniższego zapisu rozgrywki z tegorocznych targów E3, jeśli jeszcze nie zdążyliście tego zrobić.

Syberia to seria gier przygodowych zapoczątkowana w 2002 roku. Dwa lata później ukazała się kontynuacja, zatytułowana po prostu Syberia II. Wszystkie produkcje, wliczając w to nadchodzącą trójkę, opowiadają o przygodach prawniczki imieniem Kate Walker.

Ostatnia aktualizacja: 2016-10-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Syberia 3

Syberia 3