Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2017, 08:38

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Syberia 3 zadebiutuje dziś w Europie

Dziś w Europie zadebiutuje przygodówka Syberia 3. Produkcja ukaże się w naszym kraju na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach w rodzimej wersji językowej.

Dziś na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych zadebiutuje wyczekiwana przygodówka Syberia 3. W momencie pisania wiadomości gra nie była jeszcze odblokowana na Steamie i w sklepach cyfrowej dystrybucji na urządzeniach firm Sony i Microsoft, ale najpewniej tytuł zostanie udostępniony w ciągu kilku najbliższych godzin. Oczywiście produkcja sprzedawana jest też w wydaniu pudełkowym, którego ceny zaczynają się od około 113 zł w przypadku wersji PC i 179 zł na konsolach – szczegóły znajdziecie w ramce obok. Wszystkie wydania dostępne będą w naszym kraju w polskiej wersji językowej, w której w główną bohaterkę wcieliła się aktorka Anna Dereszowska.

Syberia 3 w skrócie:
 1. kolejna odsłona słynnej serii przygodówek;
 2. zadebiutuje dziś na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych;
 3. w przyszłości ukaże się także wersja na Nintendo Switch.

Serii Syberia raczej nie trzeba przedstawiać miłośnikom klasycznych przygodówek. Cykl opowiada o perypetiach młodej prawniczki Kate Walker, która wyruszyła z polecenia klienta do małego miasteczka w Europie, by dopiąć transakcję sprzedaży fabryki zabawek. Na miejscu sprawy jednak mocno się komplikują i bohaterka rozpoczyna niesamowitą przygodę.

Trójka opowiada zupełnie nową historię, choć rozgrywającą się po wydarzeniach ukazanych w poprzedniczkach. Ich znajomość nie jest wymagana i każdy zainteresowany może spróbować swoich sił. Niedawno mogliście jednak częściowo nadrobić ewentualne zaległości, gdyż firma Microids rozdawała za darmo część drugą najpierw na Originie, a później w wersji na Steama. Niestety druga z wymienionych promocji dobiegła końca, ale na edycję z platformy Electronic Arts wciąż możecie się załapać.

Syberia 3 to osobna historia, więc nie musicie znać poprzedniczek. - Syberia 3 zadebiutuje dziś w Europie - wiadomość - 2017-04-21
Syberia 3 to osobna historia, więc nie musicie znać poprzedniczek.

Wymagania sprzętowe

Minimalne:

 1. Procesor: Intel Core i3
 2. Karta grafiki: AMD R7 260X/Nvidia GTX 550 Ti 2GB
 3. DirectX 11
 4. Pamięć: 4 GB RAM
 5. Twardy dysk: 45 GB dostępnej przestrzeni
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7

Zalecane:

 1. Procesor: Intel Core i5
 2. Karta grafiki: Nvidia GTX 960 2 GB
 3. DirectX 11
 4. Pamięć: 8 GB RAM
 5. Twardy dysk: 45 GB dostępnej przestrzeni
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7