Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2017, 15:29

autor: Góral

Syberia II za darmo na Steam

Firma Microids rozdaje za darmo steamową wersję gry Syberia II. By otrzymać kod, wystarczy podać kilka podstawowych danych i polubić profil dewelopera na jednym z serwisów społecznościowych.

Kilka tygodni temu mogliście za darmo zaopatrzyć się w grę Syberia II na platformie Origin. Jeżeli jednak wolicie bawić się na Steamie, to nie ma problemu, gdyż firma Microids postanowiła porozdawać trochę egzemplarzy. By otrzymać jeden z nich, musicie udać się w to miejsce i podać swoje podstawowe dane. Następnie trzeba jeszcze tylko polubić profil dewelopera na jednym z popularnych serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram). Steamowy kod otrzymacie na wpisany adres mailowy w przyszłym tygodniu.

Syberia II za darmo na Steam - ilustracja #1

Ostatnie rozdawnictwa drugiej Syberii mają oczywiście zachęcić graczy do zapoznania się z cyklem ze względu na zbliżającą się premierę Syberii 3. Nowe przygody prawniczki Kate Walker ukażą się 20 kwietnia na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. W późniejszym czasie tytuł pojawi się także na Nintendo Switch.

Z tego, co widzieliśmy do tej pory, wynika, że będzie to klasyczna przygodówka point-and-click, która z pewnością zadowoli fanów cyklu. Produkcja powinna przekonać do siebie też nowych graczy, gdyż znajomość poprzednich części nie jest wymagana – choć oczywiście polecamy się z nimi zapoznać, bo do dziś trzymają wysoki poziom.

Przypominamy także, że trójka ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej, z Anną Dereszowską w roli głównej.