Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2016, 11:46

autor: Góral

Syberia 3 doczeka się bogatej edycji kolekcjonerskiej

Firma CDP.pl, polski dystrybutor wyczekiwanej przygodówki Syberia 3, ujawniła edycję kolekcjonerską tytułu, którą można już zamawiać w cenie 399,99 zł (PC) i 499,99 zł (konsole).

CDP.pl, rodzimy dystrybutor gry Syberia 3, ujawnił edycję kolekcjonerską rzeczonej produkcji. Wydanie to kupimy tylko w sklepie firmy, w cenie 399,99 zł (PC) i 499,99 zł (Xbox One i PlayStation 4). Za tę kwotę otrzymamy oczywiście sam tytuł wraz z dwiema pierwszymi częściami cyklu, a także figurkę Kate Walker – głównej bohaterki gry, dwie litografie na papierze czerpanym, 20-stronicowy komiks inspirowany produkcją, plakat, 60-stronicowy artbook oraz cyfrową wersję ścieżki dźwiękowej. Wszystko to zostanie zapakowane w eleganckie pudełko. Cały zestaw obejrzycie na poniższych zdjęciach. Choć premiera nowej Syberii odbędzie się dopiero 1 grudnia, to jeżeli chcecie, możecie już złożyć zamówienie w sklepie CDP.pl.

Syberia 3 to powrót po latach słynnej serii przygodówek, tworzonej przez studio Microids. Produkcja będzie kontynuować wątki zapoczątkowane w 2004 roku w drugiej części cyklu. Gracze ponownie wcielą się w Kate Walker, która zostaje uratowana przez Youkole i w zamian postanawia pomóc swoim wybawcom w ich problemach, co zaowocuje kolejną emocjonującą i pełną zagadek przygodą. Tytuł ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych w pełnej polskiej wersji językowej.

Syberia 3 - edycja kolekcjonerska w wersji na PC-ty. - Syberia 3 doczeka się bogatej edycji kolekcjonerskiej - wiadomość - 2016-07-08
Syberia 3 - edycja kolekcjonerska w wersji na PC-ty.
Syberia 3 - edycja kolekcjonerska w wersji na konsole. - Syberia 3 doczeka się bogatej edycji kolekcjonerskiej - wiadomość - 2016-07-08
Syberia 3 - edycja kolekcjonerska w wersji na konsole.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Syberia 3

Syberia 3