Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2016, 11:40

autor: Adrian Werner

Elite: Dangerous - Arena do pobrania za darmo

Studio Frontier Developments zorganizowało promocję gry Elite: Dangerous -– Arena, pozwalającą na pobranie za darmo przez następnych kilka dni pełnej wersji tego kosmicznego symulatora, stanowiącego samodzielną wersję trybu PvP z Elite: Dangerous.

W lutym zadebiutowała gra Elite: Dangerous – Arena, będąca samodzielną wersją trybu wieloosobowego PvP z kosmicznego symulatora Elite: Dangerous. Teraz jej twórcy, czyli ludzie ze studia Frontier Developments, zorganizowali miłą promocję, w ramach której można zupełnie za darmo pobrać pełne wydanie Elite: Dangerous – Arena. Produkcja dostępna jest w sklepie dewelopera oraz w serwisie Steam. Zainteresowanym radzimy się pospieszyć, gdyż oferta pozostanie ważna tylko do 11 lipca.

Promocja pozwala pobrać grę za darmo - Elite: Dangerous – Arena do pobrania za darmo - wiadomość - 2016-07-08
Promocja pozwala pobrać grę za darmo
ELITE: DANGEROUS W SKRÓCIE:
  • Deweloper: Frontier Developments
  • Gatunek: kosmiczny symulator
  • Platformy: PC, XONE, PS4
  • Data premiery na PC: 16 grudnia 2014 r.
  • Data premiery na XONE: 06 października 2015 r.
  • Data premiery na PS4: 2017 r.

Udostępnienie za darmo pełnej wersji gry tak krótko po jej premierze może wydawać się dziwnym posunięciem, ale w przypadku tego tytułu ma sens. Studio Frontier Developments opracowało bowiem Elite: Dangerous – Arena głównie po to, aby dać graczom przedsmak Elite: Dangerous i zachęcić ich do zakupu tej produkcji.

Elite: Dangerous – Arena pozwala brać udział w sieciowych potyczkach PvP dla maksymalnie ośmiu osób, w których każdy uczestnik kontroluje pojedynczy statek kosmiczny. Gracze mogą zasiąść w kokpitach czterech różnych jednostek i bawić się na czterech mapach. Dostępne są trzy tryby zabawy: Free for All (każdy na każdego), Drużynowy Deathmatch oraz Capture the Flag.

Warto dodać, że Elite: Dangerous – Arena i Elite: Dangerous są ze sobą w pełni kompatybilne, pozwalając na wspólną zabawę posiadaczom obu tytułów w trybie PvP.

Przypomnijmy, że Elite: Dangerous to czwarta odsłona jednej z najsłynniejszych marek kosmicznych symulatorów. Projekt został zrealizowany dzięki hojności fanów, którzy w 2012 roku na Kickstarterze wsparli autorów kwotą 1,58 mln funtów. Gra zadebiutowała pod koniec 2014 r. na pecetach, a w zeszłym roku trafiła na Xboksa One. W planach jest także wersja na konsolę PlayStation 4, która ma się ukazać w przyszłym roku.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Elite: Dangerous - w kosmosie nikt nie usłyszy Twojego marudzenia

Ostatnia aktualizacja: 2016-07-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Elite: Dangerous - Arena

Elite: Dangerous - Arena