Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2016, 10:36

autor: Góral

FIFA 17 - prezentacja stałych fragmentów gry

Na najnowszym zwiastunie gry FIFA 17 firma Electronic Arts postanowiła zaprezentować nową mechanikę wykonywania stałych fragmentów gry, w tym rzutów wolnych, karnych i autów.

Firma Electronic Arts opublikowała nowy zwiastun gry FIFA 17. Tym razem skupiono się na stałych fragmentach gry, które mają się w tym roku doczekać poważnych zmian. Podczas wykonywania rzutów wolnych będziemy mogli przemieszczać zawodnika w dowolnym kierunku, pozwalając mu nabiegać na piłkę z różnych stron i nabierać odpowiedniej prędkości, a co za tym idzie – lepiej oddawać strzały. Nowinek doczekamy się także w zakresie dośrodkowań ze stałych fragmentów. Specjalny celownik umożliwi posłanie piłki w dane miejsce, co pozwoli stworzyć dogodniejsze sytuacje do oddania strzału. Wszystko to uzupełnią jeszcze rzuty z autu, które będzie można np. markować. Przy tworzeniu tych rozwiązań pomagał James Rodriguez – zawodnik Realu Madryt oraz reprezentacji Kolumbii.

Skoro już wspomnieliśmy o Rodriguezie, to warto jeszcze przypomnieć, że obecnie możecie głosować na piłkarza, który trafi na okładkę produkcji. Oprócz kolumbijskiego zawodnika, do wyboru są jeszcze Anthony Martial z Manchesteru United, Eden Hazard z Chelsea FC oraz Marco Reus z Borussii Dortmund. Swoje typy możecie oddawać do 20 lipca na oficjalnej stronie gry FIFA 17. Polska premiera produkcji odbędzie się 29 września. Tytuł ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

FIFA 17 - prezentacja stałych fragmentów gry - ilustracja #2

Oprócz zaprezentowanej dziś nowej mechaniki związanej ze stałymi fragmentami gry, FIFA 17 doczeka się także kilku innych usprawnień rozgrywki m.in. w zakresie starć fizycznych, sztucznej inteligencji oraz technik ofensywnych. Poza tym w produkcji pojawi się kampania fabularna, pozwalająca pokierować losami młodego zawodnika z Premier League, a dodatkowo na XOne, PS4 i PC-tach wykorzystana zostanie technologia Frostbite, znana chociażby z serii strzelanek Battlefield.

FIFA 17 – wykonywanie stałych fragmentów gry przejdzie poważne zmiany. - FIFA 17 - prezentacja stałych fragmentów gry - wiadomość - 2016-07-08
FIFA 17 – wykonywanie stałych fragmentów gry przejdzie poważne zmiany.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.