Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2017, 15:16

autor: Góral

Syberia 3 kolejną grą zabezpieczoną przez Denuvo

20 kwietnia odbędzie się premiera przygodówki Syberia 3. Dzięki steamowej karcie produkcji dowiedzieliśmy się, że będzie ona zabezpieczona przez popularne Denuvo.

Syberia 3, wyczekiwana przygodówka na konsole PlayStation 4, Xbox One, Switch oraz komputery osobiste, w przypadku ostatniej z wymienionych wersji zabezpieczona będzie przez Denuvo (dzięki, DSOGaming). Jest to więc kolejna produkcja chroniona przez popularny system. Z informacji znajdujących się na Wikipedii wynika, że oprócz Syberii, wśród innych nadchodzących projektów wykorzystujących austriacką technologię znajduje się: steamowa wersja Dead Rising 4 (premiera 14 marca), Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands (7 marca), 2Dark (10 marca), rodzimy Sniper: Ghost Warrior 3 (4 kwietnia) oraz South Park: The Fractured But Whole (2017 rok).

Syberia 3 kolejną grą zabezpieczoną przez Denuvo - ilustracja #1

Jak widać pomimo ostatnich kontrowersji związanych z bardzo szybkim uporaniem się grupy CPY z zabezpieczeniami Resident Evil VII: Biohazard, nie za bardzo odstrasza to deweloperów i wydawców przed korzystaniem z oferty Denuvo. Horror Capcomu nie był zresztą pierwszą grą z tą technologią, która uległa piratom. Wcześniej to samo spotkało chociażby Lords of the Fallen, Dragon Age: Inquisition, Dooma czy Inside, jednak nie odbywało się to w tak ekspresowym tempie. Wkrótce się przekonamy, jak będzie to wyglądało przy okazji kolejnych tytułów.

Ostatnia aktualizacja: 2017-03-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Syberia 3

Syberia 3