Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2017, 05:54

autor: Vergil

Xenoblade 2 zmierza na Nintendo Switch

Nintendo nie zwalnia tempa i zapowiada kolejne tytuły ekskluzywne dla swojej konsoli Switch. Tym razem na tapecie znalazła się nowa odsłona serii Xenoblade, tworzona oczywiście przez studio Monolith Software.

Trzeba przyznać, że Nintendo całkiem nieźle uzbroiło się w tytuły ekskluzywne, które zmierzają na nową konsolę firmy – Switch. Dzisiaj doczekaliśmy się zapowiedzi Xenoblade 2, nad którą pieczę sprawuje zespół Monolith Software.

Xenoblade 2 odda w nasze ręce rozległy, otwarty świat, który, podobnie jak miało to miejsce w oryginale, będziemy zwiedzać zarówno na piechotę, jak i na grzbietach zamieszkujących go bestii.

Co by nie mówić, jednym z głównych bohaterów Xenoblade 2 z pewnością pozostanie oryginalny, przepastny świat. - Xenoblade 2 zmierza na Nintendo Switch - wiadomość - 2017-01-13
Co by nie mówić, jednym z głównych bohaterów Xenoblade 2 z pewnością pozostanie oryginalny, przepastny świat.

Produkcja może zachwycić przede wszystkim oryginalnym projektem świata – wiele wskazuje na to, że po raz kolejny celem samym w sobie będzie tutaj po prostu… eksploracja tej przepastnej piaskownicy.

A kiedy premiera? Na ten moment, japoński wydawca nie podzielił się jeszcze żadnymi konkretami – musimy zatem uzbroić się w cierpliwość. Niemniej, z pewnością jest na co czekać – wszak nad grą czuwa niezastąpiony Tetsuya Takahashi.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach