Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2008, 14:28

Nie będzie pokazu gry Alan Wake na Tokyo Game Show

Serwisy newsowe po weekendzie zaczęły spekulować, czy przypadkiem Alan Wake nie miałby zostać pokazany na nadchodzących Tokyo Game Show. Otóż odpowiedź brzmi – nie.

Serwisy newsowe po weekendzie zaczęły spekulować, czy przypadkiem Alan Wake nie miałby zostać pokazany na nadchodzących Tokyo Game Show. Otóż odpowiedź brzmi – nie.

W czym rzecz? W 2007 roku przy okazji premiery Visty Microsoft zorganizował konkurs, w którym można byo wygrać umieszczenie naszej cyfrowej wersji we wciąż powstającym Alanie Wake’u. Pojawiła się również informacja, że zwycięzca miałby zostać dostarczony na Tokyo Game Show 2008, gdzie uczestniczyłby w specjalnym pokazie gry. Zwycięzca został już zdigitalizowany, ale nie było o tym jakoś specjalnie głośno. Teraz natomiast wypłynęła informacja, że być może obietnica o pokazie gry zostanie dotrzymana.

Nie będzie pokazu gry Alan Wake na Tokyo Game Show - ilustracja #1

Dzisiaj już wiadomo, że tak się nie stanie. Na oficjalnym forum gry pojawił się post od przedstawiciela Remedy, w którym jest jasno dane do zrozumienia, że tamte informacje są już przeterminowane, a ekipa była ostatnio na urlopie i nie rozmiawiała z Microsoftem na temat ewentualnych pokazów gry podczas nadchodzących imprez. Jeśli nie wrześniowe TGS to tym bardziej nie sierpniowe Games Convention. Oby tylko Alan nie zaprzyjaźnił się z Duke’em – premiera prawdopodobnie będzie miała miejsce w 2009 roku. To, co wiadomo o grze możecie przeczytać w Encyklopedii.

Nie będzie pokazu gry Alan Wake na Tokyo Game Show - ilustracja #2