Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 stycznia 2006, 10:19

autor: Krooliq

Naughty America: The Game z systemem weryfikacji tożsamości

Firma Naughty America, wydawca gry MMO o nazwie Naughty America: The Game, poinformowała, że podpisała umowę z serwisem Sentry, który zajmie się weryfikacją tożsamości użytkowników w/w produkcji.

Firma Naughty America, wydawca gry MMO o nazwie Naughty America: The Game, poinformowała, że podpisała umowę z serwisem Sentry, który zajmie się weryfikacją tożsamości użytkowników w/w produkcji.

Zastosowanie weryfikacji tożsamości subskrybentów gry massive multiplayer online będzie pierwszym tego typu rozwiązaniem w historii wspomnianego gatunku. Każdy użytkownik Naughty America: The Game będzie miał możliwość wprowadzenia swoich danych osobowych, które bezzwłocznie zostaną zweryfikowane przez Sentry. Natychmiast zostanie sprawdzone, czy dana osoba nie posiada czasem na swoim koncie przestępstw seksualnych i kryminalnej przeszłości. Po zakończeniu procesu weryfikacji przy profilu danego użytkownika pojawi się specjalny znak informujący inne osoby o braku (o ile taki zaistnieje) negatywnych informacji na jego temat. Owa weryfikacja będzie uaktualniana co trzy miesiące, a całość opisywanych zabiegów przyczyni się do większego bezpieczeństwa społeczności skupionej przy Naughty America: The Game.

Przypomnijmy, że Naughty America: The Game to gra MMO, przygotowana przez Naughty America, amerykańską firmę specjalizującą się w produkcji filmów pornograficznych. Tytuł ten zatem swoim graczom zaserwuje przede wszystkim przeżycia, powiedzmy z tej bardziej łóżkowej strony. Rozgrywkę rozpoczniemy od określenia swojego alter ego, korzystając z opcji kształtujących sylwetkę, czy też styl prezencji. Pierwotny wybór, w każdej chwili będzie można jednak poddać modyfikacji, odwiedzając np. chirurgów plastycznych, salony fryzjerskie, bądź studia tatuażu. Poszukiwanie partnerów odbywać się będzie w trzech środowiskach, po których użytkownicy mogą się oczywiście swobodnie poruszać.

Jak zapewniają twórcy, omawiany tytuł to nowy wymiar elektronicznych randek, pozwalający za pośrednictwem tej produkcji znaleźć prawdziwego, wymarzonego partnera. Służy temu m.in. zaimplementowany czat, jak również zwyczaje wiernie przeniesione ze świata rzeczywistego, do jego wirtualnego odpowiednika. Na dodatek istnieje możliwość wykorzystania kamery internetowej do obserwacji rzeczywistej partnerki lub partnera, a przez to podniesienia ciśnienia wzajemnych stosunków.

Premiera Naughty America: The Game zaplanowana jest na czerwiec bieżącego roku. Więcej informacji na temat gry znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Naughty America: The Game

Naughty America: The Game