Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2007, 11:45

autor: Metatron

Najpopularniejsze gry na Xbox LIVE (27 sierpnia - 2 września)

Larry Hryb z Microsoftu zgodnie z cotygodniową tradycją zamieścił na swoim blogu listę najpopularniejszych gier wśród użytkowników konsoli X360 korzystających z serwisu Xbox LIVE. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem.

Larry Hryb z Microsoftu zgodnie z cotygodniową tradycją zamieścił na swoim blogu listę najpopularniejszych gier wśród użytkowników konsoli Xbox 360 korzystających z serwisu Xbox LIVE. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem.

Dwie pierwsze pozycje zajmowane są przez te same gry, co w tygodniu ubiegłym – na czele Gears of War, zaraz za nią zbierający w większości entuzjastyczne oceny Bioshock. Na trzecim miejscu uplasowała się nowość – demo wyczekiwanej przez fanów wojennych strzelanin gry Medal of Honor: Airborne.

1.

Gears of War

2.

Bioshock

3.

Medal of Honor Airborne Demo

4.

Madden NFL 08

5.

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

6.

skate. Demo

7.

Guitar Hero II

8.

Forza Motorsport 2

9.

BioShock Demo

10.

Call Of Duty 3

W przypadku gier z oferty Xbox LIVE Arcade, w czołówce znalazły się nowości dodane do serwisu w zeszłym tygodniu – popularna chodzona bijatyka od Segi Streets of Rage 2 oraz będąca połączeniem gry walki i Tetrisa produkcja Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix. W dalszym ciągu sporą popularnością cieszy się też Bomberman LIVE.

1.

Streets of Rage 2

2.

Puzzle Fighter HD

3.

Bomberman LIVE

4.

Track and Field

5.

Sonic The Hedgehog

6.

Space Giraffe

7.

Hexic 2

8.

TMNT 1989 Arcade

9.

Spyglass Board Games

10.

UNO