Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 września 2004, 13:14

Myst zadebiutuje w galerii

Promować gry można na różne sposoby, uwzględniając te tradycyjne (reklama w prasie, telewizji a nawet kinach) jak i te mniej konwencjonalne. Na absolutnie nowatorski pomysł wpadła firma Ubi Soft, która zawarła umowę z londyńską galerią Country Hall. W ciągu trzech dni (17-19 września), w tej ostatniej zostanie zaprezentowana wystawa szkicy, zdjęć oraz innych materiałów graficznych, które posłużyły do powstania gier z serii Myst.

Promować gry można na różne sposoby, uwzględniając te tradycyjne (reklama w prasie, telewizji a nawet kinach) jak i te mniej konwencjonalne. Na absolutnie nowatorski pomysł wpadła firma Ubi Soft, która zawarła umowę z londyńską galerią sztuki Country Hall. W ciągu trzech dni (17-19 września), w tej ostatniej zostanie zaprezentowana wystawa szkicy, zdjęć oraz innych materiałów graficznych, które posłużyły do powstania gier z serii Myst.

Jest to pierwszy przypadek w historii słynnej galerii sztuki, żeby jedną z wystaw poświęcić w całości grze komputerowej. Odwiedzający będą mieli jedyną w swoim rodzaju szansę, aby zobaczyć wiele unikalnych materiałów, które w normalny sposób zapewne nigdy nie ujrzałyby światła dziennego. Wystawa będzie dostępna dla wszystkich chętnych od godziny 10 do 18. Wstęp wolny. Jeśli jesteś fanem gier z serii Myst i akurat będziesz w tych dniach w Londynie, nie możesz przegapić tego wydarzenia. Dodatkowym atutem wystawy jest fakt, że w jej trakcie odbędzie się także specjalny pokaz najnowszej odsłony serii o nazwie Revelation, na kilka dni przed oficjalną premierą.

Więcej informacji na temat Myst IV: Revelation, znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.