Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2008, 08:54

Moscow Racer zapowiedziany

Rosyjski wydawca, firma Akella, zapowiedział Moscow Racer – grę wyścigową pozwalającą na odkrywanie ulic Moskwy z niedozwoloną prędkością.

Rosyjski wydawca, firma Akella, zapowiedział Moscow Racer – grę wyścigową pozwalającą na odkrywanie ulic Moskwy z niedozwoloną prędkością.

Niektórzy z was być może pamiętają, że inna rosyjska firma – Buka Entertainment spory kawał czasu temu zamierzała wydać Moscow Rush, street racera osadzonego na ulicach rosyjskiej stolicy. Prace zostały wstrzymane i ci, którzy czekali na tamten tytuł musieli się zadowolić Moskwą przedstawioną na przykład w Project Gotham Racing 2 czy Adrenalin. Aż do teraz.

Twórcy Moscow Racera oczywiście obiecują doskonałe odwzorowanie mechaniki i sposobu prowadzenia pojazdów, Moskwa ma być przebogata w detale i pozwolić każdemu zaznajomionemu z układem jej ulic odnaleźć się w mgnieniu oka. Do tego dochodzą tradycyjne przechwałki w stylu świetna grafika, mnóstwo samochodów (na obrazkach wdać znajome sylwetki, ale licencjonowane raczej one nie będą) i tony radości płynącej z uzyskiwania tytułu legendy nielegalnych ulicznych wyścigów.

Czy tak będzie naprawdę, przekonamy się w trzecim kwartale tego roku. Na YouTube znajdziecie stary trailer gry, a na rosyjskiej stronie wydawcy – więcej informacji.

Moscow Racer zapowiedziany - ilustracja #1
Moscow Racer zapowiedziany - ilustracja #2
Moscow Racer zapowiedziany - ilustracja #3
Moscow Racer zapowiedziany - ilustracja #4