Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Moscow Rush (PC)

Moscow Rush PC

Moscow Rush to gra wyścigowa o zręcznościowym charakterze, której akcja przenosi graczy na ulice współczesnej Moskwy. W trakcie zawodów czekają nas różnorodne utrudnienia: miejskie korki, nieostrożni kierowcy, służby mundurowe, etc.

Wyścigi

PC Windows
Okładka Moscow Rush (PC)

producent: HBM

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Moscow Rush to gra wyścigowa o zręcznościowym charakterze, której akcja przenosi graczy na ulice współczesnej Moskwy. Wcielamy się w postać typowego miłośnika czterech kółek, dla którego liczy się sława i wygrywanie kolejnych, niekoniecznie legalnych, zawodów. Rozgrywkę rozpoczynamy za kierownicą słabego samochodu i dopiero z czasem - dzięki zarobionym w grze pieniądzom - uda nam się kupić pojazd marzeń. Wyścigi uliczne nie są tutaj jedyną formą zarobkowania. Twórcy przewidzieli bowiem możliwość pracy jako kierowca na usługach kryminalnego gangu, co z pewnością uatrakcyjnia fabułę programu.

  • Dwadzieścia rozbudowanych scenariuszy, połączonych ciekawą ścieżką fabularną.
  • Realistycznie odwzorowane otoczenie, autentyczny plan Moskwy.
  • Model zniszczeń pojazdu.
  • Liczne utrudnienia: miejskie korki, nieostrożni kierowcy, służby mundurowe, etc.
  • Możliwość praktycznie dowolnego upgrade'u posiadanego samochodu.
  • Tryb „Free-ride”, czyli spokojne zwiedzanie miasta, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek misji.
  • Opcja multiplayer (poprzez sieć lokalną).
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Oczekiwania czytelników: 6.2 / 10 na podstawie 17 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Moscow Rush

odpowiednia dla każdego wieku

Moscow Rush anulowane
Moscow Rush anulowane

wiadomość8 czerwca 2006

Oprócz takich hitów, jak gry z serii Need for Speed czy TOCA Race Driver gatunek komputerowych wyścigów pełen jest mniej ambitnych produkcji. Jedną z nich miała być gra Moscow Rush, tworzona przez ekipę HBM we współpracy z rosyjskim wydawcą Buka Entertainment.

Buka opóźniona

wiadomość19 kwietnia 2005

Wszystkich graczy, którzy informację o prezentacji flagowych obecnie produkcji firmy Buka na targach E3 uznali za oznakę szybkiego pojawienia się tych gier na rynku, muszę srogo rozczarować. Okazuje się bowiem, iż Moscow Rush, Pacific Storm, Pathologic oraz Stalin Subway ukażą się znacznie później niż pierwotnie planowano.

Buka na E3

wiadomość16 kwietnia 2005

Do tegorocznych targów elektronicznej rozrywki, E3, pozostał już niespełna miesiąc, i firmy będą obecne na tym wydarzeniu zaczynają prezentować w sieci listy gier, którymi będą chciały oczarować odwiedzających. Wśród nich nie może zabraknąć i rosyjskich wydawców, zobaczmy więc co przygotowała na E3 firma Buka.

Buka odkłada premiery kilku nadchodzących tytułów

wiadomość20 stycznia 2005

Zbiorowe opóźnienie - tak najprościej można opisać zaistniałą sytuację. Ostatnia aktualizacja oficjalnej witryny firmy Buka Entertainment, przyniosła ze sobą przesunięcia terminów rynkowego debiutu czterech, dobrze zapowiadających się produkcji: Battle Mages: Sign of Darkness, Moscow Rush, Pacific Storm oraz The Stalin Subway.