Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Taxi Racer New York 2 (PC)

Taxi Racer New York 2 PC

Taxi Racer New York 2 to, jak sama nazwa wskazuje, gra wyścigowa, w której wcielamy się w postać taksówkarza, zaś naszym zadaniem jest dowiezienie pasażerów w określone miejsce w wyznaczonym czasie.

Wyścigi | samochodowe

PC Windows
Okładka Taxi Racer New York 2 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

20października2003

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Taxi Racer New York 2 to, jak sama nazwa wskazuje, gra wyścigowa, w której wcielamy się w postać taksówkarza, zaś naszym podstawowym zadaniem jest dowiezienie pasażerów w określone miejsce w wyznaczonym czasie. Akcja programu przenosi nas na ulice Nowego Jorku, jednak nie jeździmy tutaj wyłącznie, aby dostarczać kolejnych klientów na czas w żądane miejsca - bardzo często zdarza się bowiem, że startujemy np. w nielegalnych wyścigach taksówek po Manhattanie (!), aby zwiększyć swój prestiż wśród konkurencji.

Faktyczna rozgrywka posiada stricte zręcznościowy charakter. W grze wykonamy m.in. szereg efektownych skoków na rozmaitych rampach czy wzniesieniach. Autorzy owszem, przygotowali ciekawy model odwzorowania fizyki, aczkolwiek uliczne rywalizacje nie mają praktycznie nic wspólnego z rzeczywistą jazdą. Co więcej, zespół developerski Team6 postarał się o dopracowane efekty graficzne - możemy jeździć o różnych porach doby (poranek, popołudnie, wieczór, noc), na modelach samochodów widać umowne zniszczenia (po zderzeniach z innymi pojazdami, czy wszelakimi elementami otoczenia), nie brakuje także wielu efektów specjalnych (np. przy korzystaniu z dopalacza). Obrazu całości dopełnia tryb rozgrywki wieloosobowej (kilka różnych opcji zmagań) oraz klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 4,9 / 10 na podstawie 144 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Taxi Racer New York 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Taxi Racer New York 2

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 600MHz
  • 128MB RAM
  • 32MB akcelerator 3D