Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2009, 09:25

autor: Jiker

Monolith zapowiada drugie DLC do F.E.A.R. 2: Project Origin

Zgodnie z zapowiedziami firmy Warner Bros. oraz studia Monolith DLC o tytule Toy Soldiers nie będzie jedyną tego typu publikacją opracowaną z myślą o strzelaninie FPP F.E.A.R. 2: Project Origin. Już 21 maja w ramach Xbox Live Marketplace oraz PlayStation Network wydany zostanie bowiem kolejny mini-dodatek, po raz kolejny rozbudowujący tryb rozgrywki sieciowej o kilka nowych elementów.

Zgodnie z zapowiedziami firmy Warner Bros. oraz studia Monolith, DLC o tytule Toy Soldiers nie będzie jedyną tego typu publikacją opracowaną z myślą o strzelaninie FPP F.E.A.R. 2: Project Origin. Już 21 maja w ramach Xbox Live Marketplace oraz PlayStation Network wydany zostanie bowiem kolejny mini-dodatek, po raz kolejny rozbudowujący tryb rozgrywki sieciowej o kilka nowych elementów.

Monolith zapowiada drugie DLC do F.E.A.R. 2: Project Origin - ilustracja #1

W skład Armored Front wejdą przede wszystkim dwie mapy multiplayer, w których uzyskamy możliwość rywalizacji na dużą skalę. Ma to być efektem oddania do dyspozycji graczy mechów, za sterami których będzie można zasiąść i siać w ten sposób całkiem konkretną pożogę. Jedna z map prezentować będzie bazę treningową. Oprócz tego gracze otrzymają cztery nowe projekty postaci, w które będą mogli się wcielić podczas sieciowych zmagań.

DLC Armored Front będzie zapewne w pełni darmowe. W chwili obecnej nie wiemy niestety, czy dodatek zostanie wydany także w wersji na pecety. O ile bowiem w przypadku Toy Soldiers twórcy wspominali, że taka edycja z pewnością się pojawi (faktycznie tak się stało), o tyle teraz się na to nie zdecydowali. Pominięcie pecetowców w tym konkretnym przypadku mimo wszystko jest mało prawdopodobne. Z zapowiedzi Warner Bros. i Monolith wynika, że Armored Front nie będzie ostatnim DLC do F.E.A.R. 2. Na rynek powinien trafić jeszcze przynajmniej jeden dodatek, tym razem jednak oferujący nowe misje do trybu dla pojedynczego gracza.

F.E.A.R. 2: Project Origin zadebiutował w Europie 13 lutego i od razu spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy oraz krytyków (u nas produkcja otrzymała notę 90%). Chwalą oni przede wszystkim świetnie zrealizowane strzelaniny oraz bardzo realistyczne zachowanie przeciwników. Oko cieszy również bardzo ładna oprawa audiowizualna, a także dobry tryb rozgrywki sieciowej.