Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2008, 10:30

Masters of Belial - nowa darmowa gra z elementami RPG

Firma Brain Seal, założona przez Argirisa Baltzisa, jednego z autorów Lego: Star Wars, ujawniła powstanie na komputery PC nowego darmowego tytułu online zatytułowanego Masters of Belial.

Firma Brain Seal, założona przez Argirisa Baltzisa, jednego z autorów Lego: Star Wars, ujawniła powstanie na komputery PC nowego darmowego tytułu online zatytułowanego Masters of Belial.

Gatunek programu twórcy określają mianem strategicznej gry akcji z elementami RPG rozgrywanej w czasie rzeczywistym. Przeznaczona ona będzie wyłącznie do multiplayerowych potyczek.

Masters of Belial - nowa darmowa gra z elementami RPG - ilustracja #1

Świat przedstawiony w Masters of Belial nie będzie zbytnio odbiegał od wielu setek innych, z którymi mieliśmy się szansę spotkać w konkurencyjnych produkcjach. W starożytną krainę kontrolowaną przez duchy, same siebie nazywające Aniołami, za sprawą grupy cyganów heretyków i ich demonicznych przewodników wdziera się wojna, mająca przywrócić naruszoną równowagę.

Masters of Belial - nowa darmowa gra z elementami RPG - ilustracja #2

Zadaniem gracza, jak zwykle w tego typu przypadkach, będzie mozolne budowanie własnej potęgi. Twórcy obiecują udostępnić dopracowane mapy oferujące ciekawą strategiczną rozgrywkę połączoną z możliwością przebijania się przez różnorakie podziemne labirynty.

Masters of Belial będzie pierwszym pecetowym tytułem opracowanych przy pomocy XNA – zestawu narzędzi deweloperskich oferowanych przez Microsoft. Premiera gry powinna nastąpić jeszcze w pierwszej połowie tego roku, zaś jej pierwsze beta testy rozpoczną się w marcu. Zainteresowanych większą ilością szczegółów zapraszam na oficjalną stronę internetową tej produkcji.

Masters of Belial - nowa darmowa gra z elementami RPG - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.