Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2007, 08:02

Magruder's Ghost kolejną grą z cyklu GUN?

W wersji demonstracyjnej gry Tony Hawk’s Proving Ground, która wczoraj ujrzała światło dzienne, uważni maniacy jazdy na wirtualnej deskorolce dokonali interesującego odkrycia w postaci plakatu reklamującego program GUN. Nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak oba produkty zostały przygotowane przez to samo studio, gdyby nie jeden szczegół...

W wersji demonstracyjnej gry Tony Hawk’s Proving Ground, która wczoraj ujrzała światło dzienne, uważni maniacy jazdy na wirtualnej deskorolce dokonali interesującego odkrycia w postaci plakatu reklamującego program GUN. Nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak oba produkty zostały przygotowane przez to samo studio, gdyby nie jeden szczegół. Treść plakatu sugeruje, że autorzy planują jeszcze jeden tytuł, którego akcja przeniesie nas na Dziki Zachód.

Magruder's Ghost kolejną grą z cyklu GUN? - ilustracja #1
Plakat znaleziony w demie.

Plakat reklamuje grę GUN: Magruder’s Ghost i przedstawia postać Thomasa Magrudera, głównego przeciwnika Coltona w pierwszej odsłonie cyklu. Obrazek daje do zrozumienia, że spragniony bogactwa przestępca znów namiesza w życiu głównego bohatera programu, być może jako duch.

Magruder's Ghost kolejną grą z cyklu GUN? - ilustracja #2
Obrazek z pierwszej części gry, który został wykorzystany na plakacie.

Na razie nie wiadomo czy plakat umieszczony w grze Tony Hawk’s Proving Ground faktycznie zapowiada nowy produkt z serii GUN czy też jest żartem ze strony twórców programu. Redaktorzy serwisu 1Up poprosili firmę Neversoft Entertainment o komentarz w tej sprawie. Gdy tylko pojawią się nowe informacje, z pewnością opublikujemy je na łamach naszego serwisu.

gry