Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2006, 11:35

autor: Krooliq

Madden NFL 07 w amerykańskich sklepach

Koncern Electronic Arts poinformował, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami od dziś w sklepach na terenie Północnej Ameryki jest już dostępna najnowsza odsłona cyklu Madden NFL, oznaczona numerem 07.

Koncern Electronic Arts poinformował, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami od dziś w sklepach na terenie Północnej Ameryki jest już dostępna najnowsza odsłona cyklu Madden NFL, oznaczona numerem 07. Program ukazał się w wersji PC oraz na konsole Xbox 360, PS2, Xbox, GameCube, NDS, PSP oraz GBA. Na Stary Kontynent gra zawita już 25 sierpnia i będzie dostępna w wersji PC, PS2, Xbox i NDS, a od 8 września także na Xbox 360 oraz PSP. Dodajmy, że w późniejszym terminie omawiana produkcja doczeka się również konwersji na PlayStation 3 ora Nintendo Wii.

Czy i ewentualnie kiedy Madden NFL 07 trafi do Polski? Na razie nie wiadomo.

Madden NFL 07 w amerykańskich sklepach - ilustracja #1

 

Dla niewtajemniczonych przypomnijmy, że Madden NFL 07 to kolejna odsłona bodaj najpopularniejszej i najlepszej serii gier traktujących o futbolu amerykańskim. Developerzy z EA Sports wyposażyli najnowszą cześć cyklu w szereg usprawnień, czyniąc rozgrywkę jeszcze bardziej realistyczną i grywalną.

Madden NFL 07 w amerykańskich sklepach - ilustracja #2

 

Szczegółowe informacje na temat omawianej produkcji znajdziecie na naszych łamach.