Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2008, 09:53

autor: vampire

Limitowana Edycja Call of Duty: World at War

Na oficjalnej stronie Call of Duty: World at War możemy znaleźć zdjęcia i informacje dotyczące Limitowanej Edycji gry, która ukaże się w Stanach Zjednoczonych i Europie w dniu premiery tytułu, czyli odpowiednio 11 i 14 listopada. Amerykańska cena wydania wynosi 69.99 USD (około 157 zł) w wersji dla PC oraz 79.99 USD (około 180 zł) dla Xboxa 360.

Na oficjalnej stronie Call of Duty: World at War możemy znaleźć zdjęcia i informacje dotyczące Limitowanej Edycji gry, która ukaże się w Stanach Zjednoczonych i Europie w dniu premiery tytułu, czyli odpowiednio 11 i 14 listopada. Amerykańska cena wydania wynosi 69.99 USD (około 157 zł) w wersji dla PC oraz 79.99 USD (około 180 zł) dla Xboxa 360 - jak na razie są to jedyne platformy (program zostanie wydany jeszcze na konsolach PS3, Nintendo DS i Wii), których posiadacze otrzymają poniższą zawartość:

Limitowana Edycja Call of Duty: World at War - ilustracja #1

W dużym, mogącym pomieścić kilka gier, metalowym pudle ozdobionym klimatyczną grafiką poza egzemplarzem World at War znajdziemy wykonaną ze stali nierdzewnej manierkę o pojemności 8 oz (0,24 l) z logiem gry. Jak widać "materialna" zawartość wydania nie jest zbyt imponująca. Kolejne bonusy, które otrzymają nabywcy edycji limitowanej związane są z trybem multiplayer. Już na starcie będą oni mogli używać FG 42 Machine Gun, czyli bardzo szybkiego karabinu maszynowego normalnie dostępnego tylko dla postaci powyżej 45 poziomu. Zresztą także awansowanie przyjdzie im łatwiej - w bliżej nieokreślonym terminie zostanie wyznaczony specjalny tydzień, w czasie którego posiadacze Limitowanej Edycji otrzymywać będą podwojona liczbę punktów doświadczenia. Dokładna data wydarzenia zostanie podana na stronie www.CallOfDuty.com, zarejestrowani użytkownicy otrzymają jeszcze jej potwierdzenie. Ostatnim przywilejem będzie możliwość używania kolorowych identyfikatorów klanowych.

W Polsce wydaniem Call of Duty: World at War zajmie się firma Licomp Empik Multimedia. Wersje PC i PS3 zostaną zlokalizowane w sposób kinowy (tylko napisy). Tytuł powinien ukazać się w listopadzie.