Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2008, 11:32

Krakowskie targi zapraszają pasjonatów gier

Targi gier komputerowych są w Polsce w dalszym ciągu zjawiskiem nowym, wzbudzającym różne emocje. Dorobiliśmy się już co prawda imprezy o dosyć sporej randze (mamy na myśli poznańskie PGA), jednakże promocja elektronicznej rozrywki wymaga kolejnych inicjatyw tego typu. Spore szanse na powodzenie będzie zatem miała nowa impreza.

Targi gier komputerowych są w Polsce w dalszym ciągu zjawiskiem nowym, wzbudzającym różne emocje. Dorobiliśmy się już co prawda imprezy o dosyć sporej randze (mamy na myśli poznańskie PGA), jednakże promocja elektronicznej rozrywki wymaga kolejnych inicjatyw tego typu. Spore szanse na powodzenie będzie zatem miała nowa impreza - krakowskie Targi Gier i Zabezpieczeń oraz Multimediów dla Edukacji LEVEL_01 – która wystartuje w drugiej połowie kwietnia bieżącego roku.

Krakowskie targi zapraszają pasjonatów gier - ilustracja #1

Targi Gier i Zabezpieczeń oraz Multimediów dla Edukacji odbędą się w dniach 18-20 kwietnia 2008 roku. Z informacji dostarczonych przez rzecznika imprezy wynika, że zostaną one zorganizowane w krakowskiej Hali Wystawienniczej Targów i skupią się na szeroko pojętych tematach związanych z rozrywką, edukacją i bezpieczeństwem elektronicznym. Poszczególne prezentacje przeprowadzone zostaną w formie prelekcji, wykładów, konferencji oraz pokazów multimedialnych. Ważną częścią targów będzie ponadto Salon Gier Planszowych.

Dotychczas udział w imprezie potwierdziły firmy: Nahlik Soft, Centrum Gier Bard, REBEL, ISA, Kuźnia Gier, Egmont, Hasbro oraz Albi. Wszystkich zainteresowanych ofertą Targów Gier i Zabezpieczeń oraz Multimediów dla Edukacji zachęcamy do odwiedzin oficjalnej strony, poświęconej tej inicjatywie.

gry