Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2007, 06:20

autor: BK

Kazunori Yamauchi zdradza szczegóły na temat zmian w Gran Turismo 5

Piąta odsłona serii Gran Turismo zaoferuje graczom widok z wnętrza wozu – potwierdził Kazunori Yamauchi ze studia deweloperskiego Polyphony Digital.

Piąta odsłona serii Gran Turismo zaoferuje graczom widok z wnętrza wozu – potwierdził Kazunori Yamauchi ze studia deweloperskiego Polyphony Digital.

Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się w maju, choć już w grudniu zeszłego roku Yamauchi ogłosił, że serię czekają pewne zmiany, przez które będzie można ją uznać za jeszcze bardziej rzeczywistą symulację. Tym razem, podczas wywiadu udzielonego francuskiemu programowi telewizyjnemu poświęconemu motoryzacji („Turbo”) Japończyk potwierdził, że spojrzymy na trasę oczami zawodnika i dodatkowo zdradził nieco szczegółów.

„Aby przenieść samochód to trójwymiarowej wirtualnej rzeczywistości, używaliśmy do tej pory danych dostarczonych przez producentów samochodów, ale także skanowaliśmy wozy, by stworzyć ich cyfrowe odpowiedniki. Tym razem zajmiemy się także deskami rozdzielczymi” – stwierdził, potwierdzając wcześniejsze spekulacje na temat nowych funkcji w grze.

Kazunori Yamauchi zdradza szczegóły na temat zmian w Gran Turismo 5 - ilustracja #1

 

Spytany przez dziennikarzy serwisu internetowego GameSpot o to, czy jest szansa, aby podobny widok został zastosowany także w Gran Turismo HD Concept (na przykład dzięki aktualizacji dostępnej do pobrania z sieci) Kazunori Yamauchi nie potwierdził i nie zaprzeczył, pozostawiając fanów serii w niepewności.

Wszystkich zainteresowanych serią Gran Turismo zapraszamy do naszej encyklopedii, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje na temat wydanych dotychczas gier.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.