Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2008, 15:34

Już jutro zobaczymy zwiastun gry Stargate Worlds

Dosłownie wczoraj informowaliśmy o rewelacjach serwisu XboxFamily, według którego Metal Gear Solid: Guns of the Patriots miałby zawitać również na Xboxa 360. Plotki i przecieki na ten temat od jakiegoś czasu pojawiają się z zadziwiającą regularnością napełniając nadzieją serca posiadaczy konsoli Microsoftu.

Na tegoroczną jesień, firmy Cheyenne Mountain Entertainment i MGM przygotowują prawdziwą gratkę dla wszystkich fanów galaktycznych podróży przez Gwiezdne Wrota. Stargate Worlds będzie grą MMORPG rozgrywającą się w uniwersum znanym z kinowego przeboju roku 1994 Stargate, a także seriali telewizyjnych Stargate SG-1 i Stargate: Atlantis.

Tymczasem już jutro, o 5 rano czasu polskiego na kanale telewizyjnym Sci-Fi przy okazji wyświetlania nowego odcinka serii Atlantis pokazany zostanie zwiastun nadchodzącej gry.

Już jutro zobaczymy zwiastun gry Stargate Worlds - ilustracja #1

„Zwiastun pozwoli fanom zobaczyć co znajdą i czego mogą się spodziewać po Stargate Worlds . To mieszanka sprawdzonych i zupełnie nowych elementów ukazujących kierunek, w którym zmierzamy z naszym produktem.” – powiedział jeden z szefów Cheyenne Mountain.

Miłośników przygód pułkownika O’Neilla, doktora Jacksona i pięknej pani major, Samanthy Carter, zapewne nie trzeba długo namawiać, aby, nawet jeżeli w swoim pakiecie programów nie posiadają kanału Sci-Fi, zasiedli przy komputerach w poszukiwaniu trailera, który zapewne również wypłynie na szerokie wody Internetu. Chętnych zaś do zapoznania się z tym tytułem już dziś zapraszam do naszej Encyklopedii lub na oficjalną stronę gry.