Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2006, 16:12

autor: Jiker

Jak prezentuje się Juiced: Eliminator?

Studio Juice Games wraz z koncernem THQ zaprezentowały światu szereg najnowszych zrzutów ekranowych prezentujących oprawę graficzną gry Juiced: Eliminator, będącej konwersją znanej gry wyścigowej o tytule Juiced, wydanej dotąd na konsole PS2 oraz Xbox, a także komputery osobiste.

Gdyby spojrzeć na sytuację posiadaczy konsoli PSP w sposób pesymistyczny, to można by rzec, że grać to oni mogą jedynie w tytuły przeniesione z konsol stacjonarnych albo gry wyścigowe, albo jedno i drugie jednocześnie. A przecież tak nie jest. Przykładem może być chociażby taki Juiced: Eliminator. Tak? Kolejna konwersja i to w dodatku z gatunku gier wyścigowych? No cóż...

Juiced: Eliminator to zręcznościowe wyścigi samochodowe dostępne na konsolę PSP, poruszające modną tematykę nielegalnych ulicznych zmagań kierowców. Nocne rajdy, swąd spalonej benzyny i opon, piękne kobiety oraz oczywiście wspaniałe i szybkie samochody - tak w telegraficznym skrócie przedstawia się klimat Juiced: Eliminator. Produkuje ją studio Juice Games, a pieczę nad procesem dewelopingu sprawuje THQ.

W grze dostępnych jest kilka trybów zabawy, zarówno dla jednego gracza, jak i przeznaczonych do potyczek wieloosobowych. Mamy dostępne takie opcje jak Pink Slip, Crew czy tytułowy Eliminator, polegający na tym, iż po każdym okrążeniu danego wyścigu najsłabszy zawodnik odpada z dalszej rozgrywki, a zwycięzcą zostaje ten, który jako ostatni pozostanie na torze. Dodatkowymi plusami gry są licencjonowane „bryczki” (w liczbie około sześćdziesięciu) oraz dziesiątki tras i kierowców.

Względem edycji wydanych swego czasu na PS2, Xboxa oraz PC będziemy mieć do czynienia z kilka usprawnieniami oraz dodatkami (9 nowych pojazdów, 8 tras umieszczonych w dwóch nowych lokacjach oraz 8 postaci, w które można się wcielić). Ponadto autorzy obiecują tryb rozgrywki dla kilku graczy poprzez Wi-Fi w systemie ad hoc. Juiced: Eliminator ukaże się na europejskim rynku na przełomie maja i czerwca tego roku.

Oprócz tych informacji dysponujemy również kilkoma nowymi zrzutami ekranowymi, prezentującymi oprawę graficzną przenośnej wersji Juiced. Oto one:

Jak prezentuje się Juiced: Eliminator? - ilustracja #1
Jak prezentuje się Juiced: Eliminator? - ilustracja #2
Jak prezentuje się Juiced: Eliminator? - ilustracja #3
Jak prezentuje się Juiced: Eliminator? - ilustracja #4
Jak prezentuje się Juiced: Eliminator? - ilustracja #5