Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPSP
Okładka Juiced: Eliminator (PSP)
OkładkaJuiced: Eliminator (PSP)

Juiced: Eliminator PSP

Juiced: Eliminator to zręcznościowe wyścigi samochodowe poruszające modną tematykę nielegalnych ulicznych zmagań kierowców.

Wyścigi | samochodowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Juiced: Eliminator Premiera PSP

28czerwca2006

producent: Juice Games/THQ Digital Warrington wydawca: THQ Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Juiced: Eliminator to zręcznościowe wyścigi samochodowe dostępne na konsolę PSP, poruszające modną tematykę nielegalnych ulicznych zmagań kierowców. Nocne rajdy, swąd spalonej benzyny i opon, piękne kobiety oraz oczywiście wspaniałe i szybkie samochody - tak w telegraficznym skrócie przedstawia się klimat Juiced: Eliminator.

W grze dostępnych jest kilka trybów zabawy, zarówno dla jednego gracza, jak i przeznaczonych do potyczek wieloosobowych. Mamy dostępne takie opcje jak Pink Slip, Crew czy tytułowy Eliminator, polegający na tym, iż po każdym okrążeniu danego wyścigu najsłabszy zawodnik odpada z dalszej rozgrywki, a zwycięzcą zostaje ten, który jako ostatni pozostanie na torze. Dodatkowymi plusami gry są licencjonowane „bryczki” (w liczbie około sześćdziesięciu) oraz dziesiątki tras i kierowców.

Najsmakowitszym kąskiem Juiced: Eliminator jest, oczywiście oprócz ścigania się po ulicach zatłoczonych miast, ulepszanie swojego cacka. Autorzy gry, czyli pracownicy firmy Juice Games, dali nam spoilery, zderzaki, przyciemniane szyby oraz inne „bajery” wizualne i techniczne, dzięki którym ze zwykłego seryjnie produkowanego modelu po ulicach poruszać się będziemy wręcz pojazdem kosmicznym, a okoliczne piękności nie zdążą nawet westchnąć, a już będziemy na drugim końcu miasta.

W grze naszym głównym celem jest zarabianie pieniędzy poprzez wygrywanie poszczególnych wyścigów. Im więcej mamy na koncie, tym możemy sprawić sobie lepszy upgrade do naszego wozu, bądź wykupić udział w rajdzie z większą nagrodą główną - potem łatwiej nam zwyciężać, abyśmy w końcu mogli zostać królami szos.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 6,9 / 10 na podstawie 100 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Juiced: Eliminator

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Juiced: Eliminator Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB