Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPSP
Okładka Juiced: Eliminator (PSP)

Juiced: Eliminator PSP

Juiced: Eliminator to zręcznościowe wyścigi samochodowe poruszające modną tematykę nielegalnych ulicznych zmagań kierowców.

Wyścigi | samochodowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Portable
Okładka Juiced: Eliminator (PSP)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PSP:

28czerwca2006

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Juiced: Eliminator to zręcznościowe wyścigi samochodowe dostępne na konsolę PSP, poruszające modną tematykę nielegalnych ulicznych zmagań kierowców. Nocne rajdy, swąd spalonej benzyny i opon, piękne kobiety oraz oczywiście wspaniałe i szybkie samochody - tak w telegraficznym skrócie przedstawia się klimat Juiced: Eliminator.

W grze dostępnych jest kilka trybów zabawy, zarówno dla jednego gracza, jak i przeznaczonych do potyczek wieloosobowych. Mamy dostępne takie opcje jak Pink Slip, Crew czy tytułowy Eliminator, polegający na tym, iż po każdym okrążeniu danego wyścigu najsłabszy zawodnik odpada z dalszej rozgrywki, a zwycięzcą zostaje ten, który jako ostatni pozostanie na torze. Dodatkowymi plusami gry są licencjonowane „bryczki” (w liczbie około sześćdziesięciu) oraz dziesiątki tras i kierowców.

Najsmakowitszym kąskiem Juiced: Eliminator jest, oczywiście oprócz ścigania się po ulicach zatłoczonych miast, ulepszanie swojego cacka. Autorzy gry, czyli pracownicy firmy Juice Games, dali nam spoilery, zderzaki, przyciemniane szyby oraz inne „bajery” wizualne i techniczne, dzięki którym ze zwykłego seryjnie produkowanego modelu po ulicach poruszać się będziemy wręcz pojazdem kosmicznym, a okoliczne piękności nie zdążą nawet westchnąć, a już będziemy na drugim końcu miasta.

W grze naszym głównym celem jest zarabianie pieniędzy poprzez wygrywanie poszczególnych wyścigów. Im więcej mamy na koncie, tym możemy sprawić sobie lepszy upgrade do naszego wozu, bądź wykupić udział w rajdzie z większą nagrodą główną - potem łatwiej nam zwyciężać, abyśmy w końcu mogli zostać królami szos.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna    

Nośnik: 1 UMD

Ocena czytelników: 6,9 / 10 na podstawie 100 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.2 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Juiced: Eliminator

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Wymagania sprzętowe Juiced: Eliminator

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
Twórcy Juiced pracują nad nowymi wyścigami
Twórcy Juiced pracują nad nowymi wyścigami

wiadomość9 lipca 2009

Od ukazania się na rynku drugiej odsłony Juiced minęło już półtora roku, ale do niedawna niewiele wskazywało na to, że doczekamy się kiedyś kolejnej części wyścigów od Juice Games. Okazuje się jednak, że brytyjskie studio przymierza się do realizacji kolejnego, stricte zręcznościowego projektu.

Przedstawiciele Juice Games ze spokojem o ostatnich decyzjach firmy THQ

wiadomość25 stycznia 2008

Rezygnacja koncernu THQ z cyklu gier wyścigowych o tytule Juiced nie wpłynie negatywnie na status wewnętrznego studia Juice Games. Producent owego cyklu w dalszym ciągu będzie tworzyć pod skrzydłami amerykańskiego wydawcy.

Nigdy więcej Juiced i Stuntmana - koncern THQ zmienia plany na przyszłość

wiadomość24 stycznia 2008

Wbrew wcześniejszemu stanowisku, koncern THQ zdecydował się na usunięcie ze swojej listy wydawniczej gry Frontlines: Fuel of War w wersji na PlayStation 3. Noworoczne cięcia nie ograniczą się jednak tylko do tego tytułu. Również posiadacze starszej konsoli Sony, PlayStation 2, zostaną pozbawieni możliwości zabawy w Destroy All Humans: Big Willy Unleashed.

Strona i trailer gry Juiced 2: Hot Import Nights
Strona i trailer gry Juiced 2: Hot Import Nights

wiadomość5 marca 2007

Oczekiwana przez fanów gier wyścigowych gra Juiced 2: Hot Import Nights będąca kontynuacją produkcji z 2005 roku, doczekała się oficjalnej strony internetowej. Jak na razie jej zawartość jest dość uboga. Poza screenshotami obejrzeć na niej możemy kilkuminutowy trailer gry.

Juiced 2 ukaże się również na PC

wiadomość23 lutego 2007

Firma THQ ujawniła kolejne informacje na temat kontynuacji gry Juiced. Uaktualniona została m.in. lista platform, na które zostanie wydana owa pozycja. Zaprezentowano także dokładny tytuł, pod którym Juiced 2 trafi na światowe półki sklepowe.